EN|RU|UK
 Політика України
  2005  9

 НАТО допомагає Україні в 13 напрямках, - глава представництва Альянсу Вінніков

НАТО підтримує Україну в рамках комплексного пакета допомоги, який охоплює 13 напрямків і понад 40 заходів.

Про це в ефірі Еспрессо.TV заявив керівник представництва НАТО в Україні Олександр Вінніков, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ідею України про створення угруповання НАТО в Чорному морі ми вважаємо провокаційною, - Лавров

"Союзники прийняли комплексний пакет допомоги Україні, який охоплює понад 40 заходів у 13 напрямках. Два пріоритети в цьому пакеті: підтримати реформи сектора безпеки й оборони України за допомогою команди радників, які живуть і працюють в Україні, і допомогти розвинути власні здібності та людський потенціал для захисту себе", - розповів Вінніков.

Представник Альянсу зазначив, що під час саміту НАТО в липні у Варшаві Україна була єдиною країною-партнером НАТО, яка провела окрему зустріч із союзниками.

"Це ознака особливої ​​уваги, яку НАТО приділяє Україні. З початку російської агресії наша співпраця досягла безпрецедентного рівня. У нас є трастові фонди, які займаються конкретними питаннями, програма професійної підготовки, оборонної освіти. Є колеги, які займаються питаннями сумісності ЗСУ із силами НАТО в рамках навчань", - підкреслив представник НАТО.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n419743
VEhrdlVXdDBSMWN3VEROUmRtUkhWekJNY2xGMmRFTjVTVTVEWlRCTWRsRjBaRU0yTUZsSVVYTk9Remt3VEZSU1owTTRkakJaU0ZGMk9VZFhNRXhNVVhZNVIwRXdURVJTYUhSSFVHWk9RMlF3U2tSUmIzUkRaUT09
 
 
 
 
 
 вгору