EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4431  22

 Кабмін прийняв постанову про передання держорганам конфіскованого майна

Уряд врегулював питання безкоштовної передачі держорганам у володіння і користування майна, повернутого в дохід держави.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Прийняття рішення зумовлене тим, що у зв'язку зі складною економічною ситуацією в країні, яка обтяжується військовою агресією та проведенням АТО, державні органи, установи (організації), які утримуються за рахунок бюджетних коштів, потребують додаткового забезпечення, необхідного для їх утримання та функціонування. Саме тому документом передбачено, що вони мають можливість отримання майна, яке обернене в дохід держави.

Це, зокрема, можуть бути комп'ютери, оргтехніка, витратні матеріали, меблі, устаткування, транспортні засоби, будматеріали, вилучені на митниці, відповідно до судових рішень, інших законних підстав. Передача цих товарно-матеріальних цінностей здійснюватиметься на безоплатній основі.

Більше того, механізм забезпечення держорганів майном з числа оберненого в дохід держави передбачає прийняття у кожному випадку окремого рішення Уряду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін дозволив НАБУ розпоряджатися зброєю

Окремою нормою постанови врегульовано питання розпорядження військовою зброєю та боєприпасами до неї, військовою технікою, а також товарами військового призначення та подвійного використання. Зокрема, зазначене майно на підставі розпорядження Кабінету Міністрів передається Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Державній прикордонній службі або Службі безпеки.Источник: https://ua.censor.net.ua/n419757
VEhrNGRrdzVRemd3VEVSUmRXUkRPVEJNTlRnd1RISlJkblJET1RCWlZGSnNkRWRDTUV4eVVYTk9SMGN3V21KU2FqTjZVWFE1UTNnd1dVUlJkblJIVUdaT1F6QXdURmhTWjA1RE1qQk1SRkZ6ZEVOM1prNURZVEJNUkZGelpFTTRNRnBpVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору