EN|RU|UK
 За кордоном
  43832  261

 Сепаратисти Каліфорнії відкривають "людське посольство" в Росії

Рух за незалежність Каліфорнії "Yes California Independence Campaign" і рух антиглобалістів у Росії домовилися про відкриття в Москві першого у світі "посольства" Каліфорнії.

Церемонія відкриття відбудеться 18 грудня, на неї вже запросили журналістів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ForumDaily.


Росія стала першою державою, де відкриють "посольство" Каліфорнії, бо саме в цій країні, в Єкатеринбурзі, з вересня 2016 року проживає лідер "Yes California" Луїс Марінеллі. Він вважає це великим кроком на шляху до незалежності Каліфорнії, адже її, по суті, вже визнали в Росії.

Водночас президент "Антиглобалістського руху Росії" Олександр Іонов заявив, що "це посольство не офіційне, це людське посольство між жителями Росії та Каліфорнії". Він вважає відкриття "посольства" кроком до розширення культурних та економічних зв'язків між Росією і одним зі штатів США, незважаючи на санкції, введені Штатами щодо Кремля.


Марінеллі, який в Єкатеринбурзі викладає англійську мову, шукав місце для "посольства" Каліфорнії в Росії з середини жовтня. Йому в цьому активно допомагав Іонов, співробітництво з яким вони почали у вересні.

калифорния сепаратистыИсточник: https://ua.censor.net.ua/n419839
VEhrNGRrdzVReTh3VERkU1oyUkRLekJNZGxKcVRrZENNRmxNVVhOMFF5dG1Ua2RDTUV4WVVYWTVRM2N3V1VSUmMwNUhRekJNYWxGME9VTTRaazVEWVRCTVJGRjFPVWRYTUZsVVVYWjBSMEV3VEROU2JIUkhVR1pPUTJjd1REZFNaMlJIVnpCWk9EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору