EN|RU|UK
 Політика України
  9932  77

 На місцевих виборах перемогли 96 кандидатів від БПП, - прес-служба партії

За попередніми підрахунками результатів виборів у новостворених об’єднаних громадах, які відбулися 18 грудня 2016 року, переконлива більшість серед обраних голів ОТГ - це кандидати, висунуті територіальними організаціями партії "БПП "Солідарність" і кандидати, яких підтримувала партія "БПП "Солідарність".

Про це повідомляє прес-служба партії. Загалом - це 96 кандидатів, або понад 67 відсотків від загальної кількості обраних голів.

Крім кандидатів від "БПП "Солідарність", перемогу здобули представники ВО "Батьківщина" - 11, "НАШ КРАЙ" - 2, "УКРОП" - 2, ВО "Свобода" - 2, "За конкретні справи" - 2, Самопоміч - 1, Радикальна партія - 1.

При цьому кандидати, які балотувалися за підтримки "БПП "Солідарність", перемогли у переважній більшості регіонів. Керівник Секретаріату Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" Максим Саврасов зазначив: "Для нас важливо, що "БПП "Солідарність" має підтримку по всій Україні - як у західних і центральних, так і південних та східних областях, що важливо для єдності країни. Особливо показовим є результат Дніпропетровської, Миколаївської, Житомирської областей".

У Партії "БПП "Солідарність" зазначають, що висока як для місцевих виборів явка (понад 45 відсотків) свідчить про те, що українці підтримують реформу децентралізації, ініційовану Президентом України.

18 грудня 2016 року відбулося голосування на перших місцевих виборах у 144 об'єднаних територіальних громадах. Обирали 76 сільських голів, 46 селищних голів, 21 міського голову, а також відповідні місцеві ради та 1 старосту.

бпп
Источник: https://ua.censor.net.ua/n419982
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmMyUkRLekJaUkZGMVNIcFNaM1JETVRCWlJGRjFUa2RETUV3M1VtZE9SMWN3VEVSUmRUbEhUVEJNTTFGelEwUlJjemxIUVRCTU4xRjJUa04zTUV4VVVYTkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору