EN|RU|UK
 Політика України
  15294  40

 ЄБРР у майбутньому може стати акціонером "Приватбанку", - Reuters

Європейський банк реконструкції і розвитку в майбутньому може стати власником частки у "Приватбанку", якщо рекапіталізація і приведення справ у порядок відбудуться успішно.

Про це Reuters у понеділок повідомив керівник-директор ЄБРР, який займається питаннями України, Френсіс Маліж, передає Цензор.НЕТ.

"Коли настане час, ми обміркуємо можливість розвитку відносин із цією установою, а саме у плані надання позик або інвестування в акції", - сказав Маліж.


"Якщо пощастить, ми можемо почати розглядати це питання у 2017 році. Якщо все мине добре, то так, якщо ні - то пізніше".


Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". Водночас "ПриватБанк" у зв'язку з процедурою націоналізації призупинив корпоративні платежі на добу до 9:00 20 грудня.

За даними НБУ, загальна потреба "Приватбанку" в капіталі становить 148 млрд гривень. А голова Мінфіну Данилюк зазначив, що після того як "Приватбанк" повністю стабілізується, держава планує цей банк продати. У свою чергу, президент Порошенко заявив: "Держава гарантує клієнтам "Приватбанку" недоторканність і цілісність їхніх грошей".Источник: https://ua.censor.net.ua/n420010
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSU2FIUkhWekJNTjFGMlpFTjNNRXgyVW14MFF6TXdURVJTYUhSSFZ6QlpPVGd3U1ZSUmEyUkRaekJMUWpnd1NpOVNaMDVETkRCTVRGRnpUa2RETUV4SVVYTk9Remt3VEc4OQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору