EN|RU|UK
 Політика України
  3616  46
Матеріали за темою:

 Ми задоволені практичними результатами засідання ради Україна-ЄС, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман прокоментував сьогоднішнє засідання ради Україна-ЄС, яке відбулося 19 грудня в Брюсселі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Гройсман написав у Фейсбуці.

Прем'єр зазначив: "Уважно стежив за перебігом засідання Ради асоціації Україна-ЄС, яке сьогодні відбулося в Брюсселі. Ми задоволені практичними результатами цього засідання. Окремо хочу наголосити на тому, що Рада асоціації висловилася за необхідність продовження як політичної взаємодії, так і співпраці у сферах енергетики, інфраструктури, торгівлі, сільського господарства, юстиції та внутрішніх справ. А це означає, що в 2017 році нас очікує велика і системна робота з нашими європейськими партнерами.".

Також читайте: Гройсман і Туск "звірили годинники" у питаннях введення безвізу і завершення ратифікації Угоди про асоціацію Україна - ЄС

Він підкреслив: "Особливо відзначаю підписання низки важливих угод з Європейською Комісією, зокрема стосовно надання Україні безповоротної фінансової допомоги у розмірі 104 млн євро на підтримку реформи системи державного управління".

"А укладені сьогодні з Європейським інвестиційним банком Меморандум про співпрацю та інші чотири угоди дають можливість залучити 620 млн євро! кредитних ресурсів на модернізацію української залізниці та аграрної логістичної інфраструктури, покращення енергоефективності окремих українських вищих навчальних закладів, а також на фінансово-банківську підтримку малих і середніх підприємств у державі", - резюмував Прем'єр-міністр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Уряд Нідерландів схвалив проект закону щодо Угоди про асоціацію ЄС-Україна
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420058
TUV3dlVteDBRekF3VEM5UmRVNUhRakJNUkZGMlpFTTVNRms0WnpCTVJGSm5aRU1yTUZsaVVteDBRM2N3V1dKU2JIUkhXRWxPUXpOSlRrZFZNRmxGZGt3NVExUXdXVVJSZG5SRE5UQlpTRkYyVGtOM01Fd3dka3c1UTBVd1RFeFNaMDVES3pCWlNGRjJkRWRQTUV4alBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору