EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  22221  182

 Відділення, банкомати та сервіси "Приватбанку" працюють стабільно, - заява

20 грудня відділення, банкомати і сервіси націоналізованого "Приватбанку" працюють стабільно.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві фінустанови.

Клієнтів обслуговують 2 350 відділень банку. У повному обсязі завантажено понад 7000 банкоматів ПриватБанку, служба інкасації забезпечує своєчасне поповнення банкоматів мережі за рахунок готівкових коштів у касах, а також додаткових 15 млрд грн, виділених НБУ на підтримку ліквідності банку.

"Учора НБУ підтримав банк ліквідністю на суму 15 млрд гривень, сьогодні банк продовжить інкасацію банкоматів. Усі власники карткових рахунків ПриватБанку зможуть отримувати готівку, - зазначив перший заступник голови Національного Банку України Яків Смолій.

"За підсумками вчорашнього перехідного дня обсяги зняття готівки за картками ПриватБанку у банкоматній мережі навіть знизилися порівняно з попередніми. Це вказує на те, що ризик виникнення паніки мінімізовано. На сьогодні картки ПриватБанку обслуговують банкомати і постермінальні мережі всіх банків", - додав він.

Усі операції за рахунками і картками корпоративних клієнтів (кредитні ліміти на рахунках, овердрафти, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочки) буде відновлено в повному обсязі після початку роботи нового Правління банку.

Читайте також: "ПриватБанк" тимчасово заморозив залишки на рахунках корпоративних клієнтів

Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". Водночас "ПриватБанк" у зв'язку з процедурою націоналізації призупинив корпоративні платежі на добу до 9:00 20 грудня.

За даними НБУ, загальна потреба "Приватбанку" в капіталі становить 148 млрд гривень. А голова Мінфіну Данилюк зазначив, що після того як "Приватбанк" повністю стабілізується, держава планує цей банк продати. У свою чергу, президент Порошенко заявив: "Держава гарантує клієнтам "Приватбанку" недоторканність і цілісність їхніх грошей".

19 грудня Національний банк України виділив "Приватбанку" 15 млрд гривень для підтримки ліквідності.

Разом з тим, рішення про націоналізацію "Приватбанку" підтримали в МВФ і ЄБРР, а також країни G7, Євросоюз і США.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420166
VEhrNGRrdzVRM293V1VSUmRuUkhTVEJhV2pnd1RHWlJjMDVIVURCTVRGRnpTSHBSYmpsSFFUQk1hbEZ6ZEVOM01GbE1VWE5rUTNjd1RETlJkV2M5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору