EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  5736  107

 "Національний банк не допустить розгортання кризових явищ на валютному ринку", - заступник голови НБУ Чурій

Національний банк України (НБУ) не допустить різкого падіння курсу гривні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив заступник глави НБУ Олег Чурій.

"Національний банк уважно стежить за ситуацією на валютному ринку і не допустить розгортання кризових явищ на валютному ринку. Ми маємо достатньо інструментів для згладжування надмірних коливань курсу гривні, спровокованих тимчасовими факторами", - сказав він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Націоналізація "Приватбанку" не матиме жодного впливу ні на інфляцію, ні на курс гривні, - Гонтарева. ВIДЕО

"Протягом року ми поповнювали міжнародні резерви, щоб наростити свої потужності для заспокоєння валютного ринку в періоди посиленої волатильності. Чиста купівля валюти Національним банком під час валютних аукціонів та інтервенцій з початку року становила 1.7 млрд дол. США. В результаті, обсяг міжнародних резервів сьогодні становить 15.4 млрд дол. США. Цього достатньо і для продажу валюти під час інтервенцій, і для виконання зобов'язань Уряду та НБУ", - підкреслив чиновник.

"Сьогодні, 20 грудня, у відповідь на появу дисбалансів на міжбанківському валютному ринку, які справляли девальваційний тиск на курс гривні, ми провели аукціон з продажу іноземної валюти. Під час цієї валютної інтервенції ми задовільнили заявки учасників ринку на 28.4 млн дол. США. Загальний обсяг поданих заявок становив 37.9 млн дол. США, тобто ми задовільнили 62% заявок за мінімальним курсом аукціону. Курс відсікання становив 26.45 гривень за долар США. За результатами аукціону максимальний курс становив 26.50 гривень за долар США, мінімальний курс - 26.45 гривень за долар США, середньозважений курс - 26.46 гривень за долар США", - поінформував Чурій.

Нагадаємо, Національний банк з 1 листопада змінив порядок розрахунку офіційного курсу гривні до іноземних валют.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n420227
VEhrdlVYQTVSMFF3V1VSU2JIUkROVXg1TDFGemRFTjNNRXgyVW1wMFIwTXdURUk0TUV4TVVYTk9RemN3V1RkU1ozUkRPVEJNYWxGMVUwUlNaMDVETVRCTVpsRjBaRWRCTUV4S09EQk1VRkpuVGtNME1FeE1VWFprUjFCbVRrTTJNRmxRVW1kT1IwSm1Ua2RCTUV4WVVYTTVSMFF3VEhaU2FuUkRlVEJNUkZGMlpFTTVNRms1T0RCS00xRnJaRU5x
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору