EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4016  31

 Фіскальна служба обіцяє не штрафувати підприємців через збої в роботі Приватбанку

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров запевнив, що ДФС не штрафуватиме платників податків через можливі проблеми в роботі "Приватбанку".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДФС.

"На сьогодні в суспільстві викликає занепокоєння ситуація, яка склаласяув зв'язку з роботою "Приватбанку" щодо перерахування податкових зобов'язань до бюджетів, що своєю чергою може вплинути на виконання обов'язків зі сплати податків.

Однак ДФС зі свого боку хоче заспокоїти платників податків. Адже відповідно до пункту 129.6 ст. 129 Податкового кодексу України за порушення терміну зарахування податків до бюджетів з вини банку несе відповідальність саме цей банк", - заявив голова відомства.

Зокрема, банк сплачує пеню за кожен день прострочки, включно з днем сплати, та штрафні санкції у розмірах, встановлених Податковим Кодексом, а також відповідно до законодавства, несе іншу відповідальність за порушення порядку своєчасного та повного внесення податків, зборів, платежів до бюджету або в державний цільовий фонд.

"Таким чином, ДФС не штрафуватиме платників податків через можливі збої в роботі банків", - наголосив Роман Насіров.


Платників податку звільняють від відповідальності за несвоєчасне або перерахування не в повному обсязі податків, зборів та інших платежів до бюджетів і спецфондів, включно з нарахованою пенею або штрафними санкціями. У разі нарахування платнику таких штрафів і пені, платник повинен звернутися до органу контролю і подати оригінали або копії платіжних доручень.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420309
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVEZURCTVJGRjJaRU0yTUV4b09EQktWRkZ3VGtObw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору