EN|RU|UK
 Політика України
  5013  16

 Україна вимагає додати у сферу діяльності ООН проблеми сексуального насильства в Криму й в окупованому Донбасі

Така заява з'явилася через відсутність українських правоохоронних органів на тимчасово окупованих РФ територіях України.

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця повторно вимагає додати у сферу діяльності відповідних мандатів ООН проблеми сексуально насильства на тимчасово окупованих РФ українських територіях. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Я би хотів повторно озвучити звернення української сторони щодо включення до сфери діяльності відповідних мандатів Організації проблеми сексуального насильства на тимчасово окупованих РФ українських територіях. Особливо важливим у цьому контексті є необхідність фіксувати документально випадки сексуального насильства, оскільки на територіях, підконтрольних бойовикам, відсутні українські правоохоронні органи і неможливо збирати доказову базу про випадки сексуального насильства", - заявив Сергій Кислиця.

Заступник Міністра також додав, що ухвалена 19 грудня Генеральною Асамблеєю резолюція щодо прав людини в тимчасово окупованому Криму надає необхідні повноваження ООН для того, щоб практично примушувати Російську Федерацію виконувати свої обов'язки країни-окупанта, як вона визначена у згаданій резолюції.

Сергій Кислиця також підкреслив, що Україна рішуче підтримує міжнародні зусилля, спрямовані на протидію й попередження повного спектру порушень прав людини і зловживань в умовах збройних конфліктів і в постконфліктних ситуаціях.

Також читайте: Порошенко пропонує Раді ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильства над жінками
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420394
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmMwNUhSekJhWWxKcWVVUlJkWFJIUVRCTWFsRjJUa2RFWms1REt6Qk1jbEpuT1VNdk1FdzNVWE4wUTNjd1RETlNiR2xFVW1kMFF6RXdXVVJSZFU1SFF6Qk1OMUpuVGtkWE1GcGpaMHhUUkZGMWRFZEJNRXhxVVhaRFJGSnNhVVJSZEU1REt6Qk1NMUZ6WkVOM01GbEZka3g1T0hZd1RETlJjMDVIUWpCTWFsRjFPVU0zTUZrNU9EQlpTRkYwWkVNMk1GbEdPREJLY2xKblRrTTBNRXg0T0RCS1ZGRjJkRU01TUV4SVVYTk9SMEk9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору