EN|RU|UK
 Політика України
  15045  69
Матеріали за темою:

 Названо найбільш дисципліновану фракцію в Раді, - рух "Чесно"

Краще за всіх засідання Верховної Ради відвідують представники фракції "Народний фронт" із показником відвідуваності 86%.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в опублікованому на сайті фракції дослідженні руху "ЧЕСНО".

Організація зазначає, що 218 із 406 нардепів збільшили показники відвідування у 2016 році.

Всі пленарні засідання відвідали представники "Народного фронту" - Голова Верховної Ради Андрій Парубій, народні депутати фракції Ігор Гузь і Олександр Кодола.

Наразі найгірше Верховну Раду відвідують "Опозиційний блок", "Воля Народу" і "Відродження".

"ЧЕСНО запустив флешмоб #НаРоботуЯкНаСвято, мета якого - привернути увагу до однієї з найбільших проблем Верховної Ради - низької відвідуваності засідань нардепами. ЧЕСНО вже півроку фіксує, як пленарні дні, особливо п'ятниця, проходять у напівпорожній сесійній залі. Хоча регулярна відсутність на робочому місці без поважної причини за звичайних умов - це догана і звільнення", - сказав координатор Громадського руху ЧЕСНО Андрій Круглашов.

"Зняття заробітної плати, про яку я вже підписав розпорядження, важливий елемент. Також важливий елемент і озвучування тих депутатів, які не з'являються на робочих місцях. І я буду просити, щоб "Голос України" (газета Верховної Ради - ред.) публікувала дані реєстрації", - сказав голова парламенту Андрій Парубій.

При цьому він зазначив, що такі методи впливу на нардепів не матимуть успіху без громадського тиску.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n420453
TUV3elVYWjBRM2t3VEVGbk1GbEVVWE5PUXpBd1RFRjJUSGs0ZGpCTVZGRjFUa2RDTUZsaVVYVk9ReTh3VEhaU2JIUkRPVEJNUWpnd1NreFJiMGg2VW1oT1IwRXdURVJSZFhSSFJ6QmFZbEpxTTNwUmJtUkRkekJaUkZGMmRFTXdNRXd6VVhWT1F6VkpUa2RGTUZsRVVYWjBRemt3V1VrOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору