EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  29197  330

 Ми успішно впоралися із завданням щодо стабілізації "Приватбанку", - голова правління Шлапак

Голова правління "Приватбанку" Олександр Шлапак заявив про успішну стабілізацію "Приватбанку".

Як передає Цензор.НЕТ, текст звернення нового голови правління розміщено на офіційній сторінці банку в Фейсбуці.

Звернення Олександра Шлапака до клієнтів та співробітників банку:

"Сьогодні можна з упевненістю сказати, ми з успіхом впоралися із завданням стабілізації і збереження найбільшого українського банку, мінімізації панічних настроїв серед клієнтів банку. ПриватБанк працює в звичайному режимі, платежі здійснюються без обмежень.

Хочу подякувати нашим клієнтам за довіру, витримку і терпіння. Вибачте, якщо доставили вам незручності - ми зробили все, щоб процес зміни власників банку пройшов безболісно для клієнтів.

Читайте також: "Приватбанк": Обслуговування юридичних і фізичних осіб відбувається в звичайному режимі, без обмежень

Держава з самого початку процесу націоналізації активно підтримала банк. У нас є можливість оперативно поповнювати готівку в банкоматній мережі і касах банку по всій Україні. Вчора Верховна рада прийняла закон про додаткові гарантії вкладникам ПриватБанку. І вже сьогодні цифри і статистика роботи банку говорять про те, що ситуація стабілізувалася і понадлімітна підтримка банку з боку власників і регулятора, маю надію, в майбутньому не знадобиться.

Інноваційність банку - це одне з головних надбань не тільки банку, але і всієї України. Електронний банк Приват24, інші зручні банківські сервіси працюють стабільно і залишаться доступними нашим клієнтам. Ми не будемо знижувати ліміти кредитування корпоративних клієнтів, а навпаки, збільшимо можливості фінансування їх за рахунок подальшого розвитку програми підтримки підприємництва КУБ.

Також читайте: Bloomberg: дії України щодо оздоровлення "Приватбанку" мають стати прикладом для Італії

Колектив ПриватБанку є найбільшою цінністю та капіталом банку. Дякую всім співробітникам за мудрість, витримку і бажання сумлінно виконувати свою роботу. Я був здивований чутками про те, що наразі співробітників змінить нова команда. Це не так. Система оплати праці та кадрова політика не зазнають кардинальних змін.

Впевнений, багатотисячний колектив банку готовий до нових викликів - якісно обслуговувати мільйони наших клієнтів та низку великих державних підприємств. Переведення зарплатного проекту Міністерства фінансів України на обслуговування до ПриватБанку говорить про високий ступінь довіри до банку з боку держави.

Дякую за довіру!"

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Обсяги зняття готівки в "Приватбанку" щодня становлять 1,5-1,7 млрд грн, - НБУ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420460
VEhrdlVYRk9RemN3VEVSUmRqbERkekJNYjNaTU9VTTVNRXhFVW1oMFIxY3dURGRSZG1SRGR6Qk1kbEpzZEVNek1FeEVVbWgwUjFjd1dUazRNRW92VW1kT1F6UXdURXhSYzA1SFF6Qk1TRkZ6VGtNNU1FeHZQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору