EN|RU|UK
 За кордоном
  5535  67

 Дуда підписав закон про створення Військ територіальної оборони Польщі

У середу 21 грудня президент Польщі Анджей Дуда підписав закон про створення Військ територіальної оборони (WOT).

Відповідно до закону, Війська територіальної оборони є новим видом Збройних сил Польщі поряд із Сухопутними військами, Військово-повітряними силами, Військово-морським флотом і Спеціальними військами Польщі, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

Вони зможуть проводити військові дії на суші спільно з оперативними військами, а також вести антикризові і антитерористичні дії. Війська територіальної оборони також повинні будуть боротися з невійськовими загрозами, вести просвітницьку та інформаційну діяльність.

Протягом декількох років Міністерство оборони планує створити 17 бригад, по одній у кожному воєводстві і дві в Мазовецькому воєводстві. В першу чергу будуть створені бригади в Люблінському, Підляському і Підкарпатському воєводстві, а також 4 батальйони - в містах Люблін, Білосток, Жешув і Седльце.

Планується, що в 2018 році цей вид Збройних сил буде налічувати близько 35 тисяч солдатів, а в 2019 році - близько 53 тисяч. За оцінками уряду, вартість створення й експлуатації WOT складе 3,6 млрд злотих (близько 818 млн євро).

Територіальна оборона в новій формі буде створена вже на початку 2017 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n420464
VEhrdlVXeE9SMFF3VEZSUmMwTTRkakJNTjFGelpFTXJNRmxFVVhaMFF6a3dURUk0TUVvdlVYWjBRemN3V1hwU2FXUkRkdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору