EN|RU|UK
 Економіка
  1108  5

 У 2016 році Укргідроенерго сплатило майже два мільярди податків

Про це повідомив генеральний директор ПАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота під час урочистих заходів з нагоди Дня енергетика в Каневі.

За 11 місяців 2016 року підприємство сплатило в бюджети різних рівнів майже втричі більше податків, ніж торік - 1,9 млрд. грн. А Канівська гідроелектростанція - 36,6 млн. грн. З чого майже 18 млн грн напряму чи у вигляді субвенцій повернулися в обласний, місцевий і селищні бюджети. В обласні бюджети спрямовують 50% податку за користування водними ресурсами. Плата за землю, податок на нерухоме майно йдуть у місцевий бюджет. Також повертається в обласний і місцевий бюджети 75% податку на доходи фізичних осіб, які працюють на станції.

Окрім цього, Ігор Сирота наголосив, що найвищою цінністю для Укргідроенерго є збереження природи і сталий розвиток суспільства.

Керівник держпідприємства розповів, що за підтримки міжнародних фінансових інституцій, таких як Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк проводять масштабну реабілітацію українських ГЕС. Уже модернізували понад половину гідроагрегатів. Зокрема впровадили нову систему управління, яка запобігає виникненню аварійних ситуацій.

Зараз міжнародні фінансові структури розглядають можливість фінансування проектів Канівської ГАЕС, Каховської ГЕС-2, каскаду Дністровських ГЕС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420624
VEhrNGRrdzVReTh3VERkUmRFNURkekJaVEZGMWRFTTBaazVEYWpCTWNsSm5Ua042TUZwaVVYUk9SMEV3VERkUmRHUkRPVEJNV0ZKblRrTjZNRXcwUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору