EN|RU|UK
 Політика України
  112474  294

 "Це як треба було докеруватися до ручки, щоб побудувати таку трагічну пенсійну систему!", - Гройсман

Зменшення дефіциту Пенсійного фонду і підвищення розміру пенсій - це стратегічне завдання уряду на 2017 рік.

Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

За словами Гройсмана, існуюча пенсійна система довела пенсіонерів до повного зубожіння: "80% українських пенсіонерів, які все життя вірою і правдою пропрацювали на нашу країну, крім того, що вони були обдурені, сьогодні живуть на мінімальну пенсію. Це при тому, що дефіцит Пенсійного фонду 150 млрд. Це як треба було докеруватися до ручки, щоб за десятки років незалежності побудувати таку трагічну пенсійну систему. Тому нам з вами потрібно буде приймати вольові рішення", - заявив Гройсман, зазначивши, що уряд спільно з парламентом має радикально зменшити дефіцит Пенсійного фонду і збільшити пенсії.

"І це наше стратегічне завдання на 2017 рік. І нам з вами потрібно буде брати на себе політичну відповідальність, ухвалювати рішення, які дозволять вирвати із злиднів не тільки 400 тис. пенсіонерів, які отримують 940 грн соціальної допомоги, а й всі мільйони українських пенсіонерів, які повинні отримати справедливе пенсійне забезпечення", - заявив Гройсман, зазначивши, що підвищення пенсій має бути досягнуто і завдяки боротьбі з зарплатами в конвертах.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n420711
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhZNVF6RXdURE5TWjJSSFZ6Qk1ibEYyWkVOM1NVNUhRVEJNV0ZKb1RrTXJNRmxFVVhaT1EzZG1Ua012TUV4WVVYWmtSMEl3V21KU2FqTjZVVzEwUTNjd1RFaFJkazVIVnpCTU1UZ3dTaTlSZEdSRE9UQlpTRkpzZEVNMU1Fd3pVWFZPUXpWSlRrZEZNRXczVVhaa1F6QT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору