EN|RU|UK
 Політика України
  66246  208

 Гройсман - студентам: За великим рахунком, ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі студентами НТУУ "Київський політехнічний інститут" заявив, що їхні дипломи не потрібні ні йому, ні їм самим, зазначивши, що студентів мають хвилювати не дипломи, а знання.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє телеканал "112 Україна".

"За великим рахунком, абсолютно чесно, ні вам, ні мені ваш диплом не потрібен. Вам, вашим батькам і мені потрібні ваші знання і ваш успіх. І коли ви прийдете на роботу після закінчення університету просто з дипломом, вас можуть не взяти. Якщо ви прийдете на роботу з дипломом, який підтверджує якість знань, якими ви володієте, ви будете успішні. Ви будете мати хорошу роботу, ви будете мати хорошу заробітну плату, ви будете конкурентними, ви зможете домогтися успіху. Це те, що мені потрібно. І я сподіваюся, що це потрібно кожному з вас. Я сподіваюся, що ви саме таку ідеологію сповідуєте. Тому що тільки освічені люди можуть забезпечити успіх", - сказав Гройсман.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n420740
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaMFIwSXdURXhTYkhSSFF6Qk1Ramd3U25KUmMwNURlREJNZWxKc2RFTTVaazVIUWpCWlRGSm5PVU13TUV4WVVYWmtSME13VEdjOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору