EN|RU|UK
 Політика України
  1059  5
Матеріали за темою:

 Нацагентство з повернення активів розпочне роботу не пізніше квітня 2017 року, - Янчук

Голова Національного агентства з виявлення, розшуку й управління корупційними активами Антон Янчук прогнозує початок роботи агентства у квітні 2017 року.

Про це він заявив в інтерв'ю Українським новинам, передає Цензор.НЕТ.

"Згідно із затвердженим Кабміном планом, лютий-березень, максимум квітень, цей час, коли агентство має стати здатним виконувати визначені законодавством функції", - сказав він. Водночас Янчук наголосив, що функцію управління арештованим майном може бути запущено раніше, ніж функцію розшуку активів.


Це пов'язано з тим, що функція виявлення активів базується на таких інструментах, як доступ до баз даних, як до загальнодержавних, так і до баз даних аналогічних органів країн Європейського Союзу. Янчук сподівається, що до кінця 2017 Нацагентство отримає повний доступ до цих баз даних.


Нагадуємо, 24 лютого 2016 року Кабмін створив Національне агентство з питань виявлення, розшуку й управління отриманими від корупційних та інших злочинів активами. Цей орган буде забезпечувати формування та реалізацію державної політики в сфері виявлення та розшуку активів, на які може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, і щодо управління заарештованими і конфіскованими активами.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420767
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTNZd1RETlNhRGxIUkRCTWIzWk1PVU5oTUV4RVVYTmtRemd3V21KUmRsaDZVVzVrUTNjd1dXSlJjMDVEZWpCTVdGRjJaRWRETUZsSVVtZDBRM2t3VERSbk1FeGpaekJNTDFGMmRFTjVNRXhZVW1kT1F6a3dURmhSZG1SRE9UQlpPR2N3VEVSUmRYUkhRekJNYWxGemRFZFhNRXhKUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору