EN|RU|UK
 Економіка
  1095  8

 У Насалика немає претензій до "Центренерго", - прес-служба Міненерговугілля

Поширена в ЗМІ інформація про саботаж на ПАТ "Центренерго" є викривленою і такою, що не відповідає дійсності.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості України з посиланням на слова міністра Ігоря Насалика.

На зараз у міністра Ігоря Насалика немає претензій до роботи ПАТ "Центренерго" і її керівника Олега Коземка. Понад те, компанія закінчить цей рік із прибутком понад мільярд гривень. і це серйозне досягнення команди Міненерговугілля і керівництва ПАТ "Центренерго".

Також у прес-службі міністерства зазначили, що державна компанія ПАТ "Центренерго" єдина, яка закінчить рік із такими показниками прибутку з усіх енергогенерувальних компаній, серед яких і приватні.

Інформація про те, що міністр Ігор Насалик вважає небажання ПАТ "Центренерго" підключати додаткові блоки саботажем є помилковою. Таку інформацію поширили внаслідок некоректно сформульованого питання, яке поставили міністру на підсумковій річній прес-конференції 22 грудня 2016 р. Ставлячи питання, журналіст запитав про "можливий саботаж", але в самій відповіді міністра не було слів про саботаж.

"Говорити - не означає вважати! На підсумковій прес-конференції у мене багато питали про вартість вугілля. На сьогодні вона значно менша собівартості, і як наслідок у нас проблеми із заробітними платами для шахтарів, але ми не підвищуємо тарифи. До кінця опалювального сезону ми точно не робитимемо ніяких різких дій, але проблема є і вона потребує вирішення. Станом на "Центренерго" виконує план з електроенергії на 112%, і покаже цього року прибуток. З іншого боку ми постійно говоримо з "Центренерго" про збільшення та запуск додаткових блоків. Основний стримувальний чинник - відсутність вагонів і неефективна робота "Укрзалізниці". У нас є викуплене вугілля, але ми не можемо його доставити", - прокоментував ситуацію Ігор Насалик.

Нагадаємо, ПАТ "Центренерго" державна енергогенерувальна компанія, до складу якої входять три теплові електростанції - Вуглегірська, Зміївська і Трипільська. Сумарна проектна потужність станцій - 7666 МВт, що становить близько 14% від загальної потужності електростанцій України. Під керівництвом в.о. директора ПАТ "Центренерго" Олега Коземка компанія другий рік показує прибуток.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420768
VEhrdlVXNWtRM2N3V1VoUmMwNUROekJNYWxGMWFUaDJNRXhZVVhaa1F6RXdXVVJSY3psRE1UQlpURkYxVGtNMk1FeENPREJLZWxKc2RFTTVNRXhZVVhaa1F6RXdXVVJSY3psREt6Qk1URkpuT1VONk1GcGlVWFU1UXpjd1dUZzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору