EN|RU|UK
 Політика України
  11113  101

 "Гроші є - квартир немає": Міноборони не використовувало 4 млрд. грн. з фінресурсів на тилове і матеріально-технічне забезпечення, - Матіос

Головна військова прокуратура неодноразово інформувала керівництво оборонного відомства про порушення законодавства під час витрачання бюджетних коштів і недоліки, які необхідно усувати.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

Також читайте: Міноборони ризикує не витратити всі кошти, виділені на забезпечення армії в 2016 році, - журналіст

"Про вічний армійський синдром генерала Павловського. Мушу про це написати. Станом на 19.12.2016 Міністерством оборони України з виділеного на рік фінансового ресурсу за загальним фондом на тилове та матеріально-технічне забезпечення в сумі 21,5 млрд. грн., не використано близько 4 млрд. грн. Це становить близько 18,5%. Більше того, на майже 1,4 млрд. грн. відповідними департаментами МОУ навіть зобов'язання не взято (з них 300 млн. грн. передбачено витратити на закупівлю та будівництво житла для військовослужбовців - а це так собі немало цілих 300 квартир). Аналогічно не використано кошти на ремонт військових об'єктів - 200 млн. грн., харчування та речове забезпечення - 200 млн. грн., закупівлю і розвиток озброєння та військової техніки - 200 млн. грн., забезпечення зв'язком - 100 млн. грн. і т. д. До кінця бюджетного року залишився тиждень", - написав він.

Дивіться: Двох українських воїнів вперше відправили на медичну реабілітацію в Італію, - Міноборони. ФОТО

"Знову дежавю - минулого року була така сама ситуація. Головна військова прокуратура неодноразово інформувала керівництво оборонного відомства про порушення законодавства під час витрачання бюджетних коштів і недоліки, які необхідно усувати. Результат - синдром генерала Павловського (все обіцяємо, майже нічого не робимо). З програми забезпечення житлом військовослужбовців під кінець минулого року казначейством було знято 300 млн. грн. і направлено на інші потреби через те, що їх "не встигали" використати. Правда ж, якщо говорити про термін в один рік, упродовж якого необхідно використати кошти, то слова "не встигали" звучать, як мінімум, несерйозно. Напрошується запитання: армії що, гроші не потрібні? Не використовується можливість отримання житла для військових шляхом проведення будівництва на територіях вивільнених військових містечок. Робота в цьому напрямку майже не ведеться, оскільки жодного конкурсу на пошук відповідного інвестора не проведено", - зауважив Матіос.

Також дивіться: Українських морпіхів визнано найкращими на міжнародних навчаннях у Болгарії. ФОТОрепортаж

"Відсутність контролю за станом виконання інвест договорів, укладених у минулому, позбавляє можливості отримати додаткові квадратні метри. За чинними договорами лише в межах міста Києва та області можна було б уже отримати понад 600 квартир. За втручання органів військової прокуратури з'явилася можливість забезпечити житлом 125 родин військових у місті Макарові Київської області. Проте останніх півроку Міноборони невзмозі належним чином зареєструвати вказані квартири. Лише за втручання органів військової прокуратури здійснюється реагування кримінально- та цивільно-правовими засобами щодо повернення протиправно вилучених земель оборони, перегляду інвестиційних зобов'язань на більш вигідних для МОУ умовах... Власна ініціатива у військових посадовців - відсутня. Навіщо доводити все до походів у прокуратуру і притягнення до різних видів відповідальності? Невже не простіше налагодити роботу і працювати ефективно на благо народу і держави? Найбільше інформації з цих питань, напевне, у відповідального до недавнього часу за вказані напрями роботи заступника Міністра оборони Павловського І.В. Ефективність використання оборонним відомством коштів і цього року буде оцінена, зокрема і військовою прокуратурою, після завершення звітного фінансового періоду. Гроші є - квартир (через синдром генерала Павловського), на жаль, знову немає", - резюмував головний військовий прокурор.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420781
VEhrdlVXNDVRM2N3VEV4UmRUbERLekJNVEZKblpFZE5NRXh5VVhWT1F6Vm1Ua05qTUV4RVVtZDBSMWN3VERkU1oxTkVVV3RPUXprd1RFUlNaM1JES3pCTWRsSnNkRU0xVEhrdlVYTmtSMDh3VEZSUmRIUkRNVEJaU2pnd1RGQlNaMDVES3pCWmFsSnNibnBSZEhSRE5EQlpURkYxT1VNclprNUhSVEJhWWxGMlpFTjNNRXd6VW1ka1F6Um1Ua05UTUZwaVVYVmtSMEl3V1hwUmRYUkRLekJNVEZGelEwUlJkamxIUVRCTU4xRjFkRWRFTUZsRVVYTk9SME13V1ZCU1owNURkMlpPUTJNd1dtSlJkbVJES3pCTVNGRjJkRWRCTUV3M1VYWmtRelE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору