EN|RU|UK
 Суспільство
  5179  39

 У Міносвіти створено робочу групу з дебюрократизації шкіл

Міністерство освіти створило робочу групу з дебюрократизації шкільної діяльності, яка повинна розробити проекти документів, які регламентуватимуть спрощення діяльності вчителів і адміністрацій шкіл.

Про це йдеться в наказі, підписаному міністром освіти Лілією Гриневич, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Освіта.uа.

Зокрема, робоча група з 22 осіб, які представляють Міністерство освіти, органи місцевого самоврядування та громадський сектор до 15 березня 2017 року мають розробити проект оновленої типової інструкції з діловодства в школах.

Також до 15 березня має бути розроблено перелік і проекти розпорядчих документів, які регламентують спрощення діяльності педагогів і адміністрацій із ведення шкільної документації, унормовано здійснення вчителями обліку дітей шкільного віку за територією обслуговування навчального закладу, а також написання планів і звітів про проведення виховних, предметних заходів, відвідування семінарів, круглих столів, тренінгів тощо.

Передбачають, що початок програми з дебюрократизації української школи розпочнеться з реалізації пілотних проектів у Львівській, Харківській областях і в столиці. Програма реалізації має бути розроблено до 10 квітня.

Також читайте: У 2017 році Prometheus запустить для школярів безплатні онлайн-курси від провідних вчителів країни
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420805
VEhrNGRrdzVSMGt3VEhKUmRuUkROekJNUWpnd1RFaFNhblJIUVRCTU4xRjFkRWRCTUV4RVVtZDBSMWN3V1RrNE1FcDZVbXgwUXprd1REZFNaMlJEZVRCYVlsSm5kRU0w
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору