EN|RU|UK
 Політика України
  2301  10

 Прокуратура розгляне клопотання ХТЗ про припинення кримінального переслідування екс-директора

23 грудня 2016 року Червонозаводський районний суд Харкова задовольнив скаргу адвокатів Андрія Коваля, генерального директора ПАТ "Харківський тракторний завод", на бездіяльність органів прокуратури під час розслідування порушеної проти нього справи.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Постанова суду зобов'язує прокуратуру в 3-денний термін повторно розглянути клопотання про закриття кримінального провадження, а також скасувати, як незаконну, постанову прокурора від 05.09.2016, якою було відмовлено у задоволенні відповідного клопотання адвоката.

Прийняте судове рішення, як розповів в.о. гендиректора ХТЗ В'ячеслав Шевченко, дозволяє сподіватися на остаточне рішення проблем заводу: "На сьогодні ключ до розблокування роботи ХТЗ - у руках прокуратури. Як тільки припиняється кримінальне переслідування Коваля, НБУ дозволить DCH відкрити нам кредитну лінію на 400 млн грн. І ми зможемо почати приводити виробництво до ладу. Тому ми віримо, що прокуратура слідом за Президентом України дасть "зелене світло" для розблокування роботи нашого заводу". Нагадаємо, що згідно з повідомленнями ЗМІ, 9 грудня цього року в Адміністрації Президента України відбулася нарада, присвячена ситуації навколо одного з найвідоміших промислових підприємств України - Харківського тракторного заводу.


"Представники підприємства детально охарактеризували стратегію відродження ХТЗ і передали Президенту України Петру Порошенку звернення трудового колективу з проханням посприяти запуску виробництва. Вивчивши цей документ, а також хронологію подій, Президент України віддав розпорядження, що необхідні для усунення правових перешкод для запуску виробництва", - поінформувала gazeta .ua. Як заявляли раніше юристи, що представляють ХТЗ у суді, наявність порушень при веденні досудового розслідування, несумісних із вимогами Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, підтверджено висновком магістра Страсбурзького університету, адвокатом Паризької колегії адвокатів Ганною Картьє. Раніше, 31 серпня 2016 року, за дорученням Генпрокурора Юрія Луценка відбулася зустріч його першого заступника Дмитра Сторожука з представниками бізнесу, на якій був присутній делегат ХТЗ, і під час якої Сторожук заявив, що "бізнес в Україні має відчувати себе захищеним і представники Генеральної прокуратури мають на меті зробити для цього все від них залежне".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420835
VEhrdlVYVjBRekV3V1VSU2JIUkRlVEJNTTFGMVRrZEhNRmxNVVhOMFF5dE1lUzlSZERsRGR6Qk1URkYyZEVNd1prNURMekJaUkZGMmRFTTJNRmxRVW1kT1EzY3dXVXhTWnpsSFFUQk1Ramd3V1VoU1p6bERNR1pPUTJ3d1RFUlNaMDVETmpCYVlsRnpaejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору