EN|RU|UK
 За кордоном
  23796  244

 Ізраїль має намір переглянути відносини з ООН, - Нетаньяху

Ізраїль перегляне відносини з Організацією Об'єднаних Націй після прийняття Радою безпеки резолюції про незаконність ізраїльських поселень у Палестині.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ЛIГАБiзнесIнформ, про це повідомив прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху.

Він доручив Міністерству закордонних справ Ізраїлю протягом місяця здійснити переоцінку контактів з ООН, зокрема ізраїльське фінансування установ ООН і присутність представників ООН в Ізраїлі.

Він уже доручив призупинити фінансування п'яти організацій при ООН, зокрема тих, що діють під егідою ООН, і присутність їх представників в Ізраїлі. Про які саме організаціях йдеться, поки невідомо.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Ізраїльський прем'єр Нетаньяху викликав посла України через голосування в Радбезі ООН

23 грудня Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, яка закликає припинити будівництво єврейських поселень на території Палестини. 14 членів Радбезу ООН, зокрема Україна, проголосували за; США відмовилися ветувати резолюцію й утрималися від голосування. Таким чином, США вперше з 1980 року не наклали вето на резолюції, які Ізраїль вважає антиізраїльськими.

Біньямін Нетаньяху після голосування в Радбезі ООН заявив, що Ізраїль не буде виконувати вимоги резолюції ООН, яка вимагає припинити будівництво єврейських поселень на палестинських територіях.

Читайте також: "Ізраїльські поселення на окупованих територіях суперечать міжнародному праву, як і окупація Криму Росією", - Єльченко пояснив, чому Україна підтримала "антиізраїльську" резолюцію в ООН
Источник: https://ua.censor.net.ua/n420954
VEhrdlVXNWtRekV3V1V4UmMwNURPVEJaZWxKcU9VZEdNRmxOZGt3NVF6QXdUR3BSZGpsRE56Qk1OMUYyVGtOM01GbE1VbXgwUjFCbVRrTmxNRW8zVVc1WWVsRm9kRU16TUZsRVVYTk9SMWd3VEhaU2FrRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору