EN|RU|UK
 Політика України
  22314  103

 "Текст резолюції є збалансованим": МЗС коментує голосування щодо Ізраїлю в Радбезі ООН

Міністерство закордонних справ України виступає за мирне врегулювання конфлікту між Ізраїлем і Палестиною.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в опублікованій на сайті МЗС заяві щодо голосування української делегації в Раді безпеки ООН 23 грудня.

"23 грудня 2016 року Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію 2334 щодо становища на Близькому Сході. Усі члени Ради Безпеки підтримали згадану резолюцію за виключенням Сполучених Штатів, які утримались.
Наша держава протягом багатьох років займає послідовну та збалансовану позицію щодо ізраїльсько-палестинського конфлікту. Ми виступаємо за мирне співіснування двох незалежних держав - Ізраїлю і Палестини. Врегулювання конфлікту має відбуватися виключно мирними засобами. При цьому ми наголошуємо на необхідності проведення прямих ізраїльсько-палестинських переговорів.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Ізраїльський прем'єр Нетаньяху викликав посла України через голосування в Радбезі ООН

Україна, як і решта постійних та непостійних членів Ради Безпеки ООН, а також Генеральний секретар ООН, неодноразово засуджувала поселенську діяльність Ізраїлю, оскільки вона суперечить міжнародному праву.

Ми також засуджуємо насильство і підбурювання до нього з боку палестинської сторони.

Текст резолюції є збалансованим - вона закликає до вжиття необхідних для мирного врегулювання кроків як з боку ізраїльської, так і палестинської сторони: Ізраїль має припинити поселенську діяльність, а палестинські власті - вжити ефективних заходів боротьби з тероризмом.

Наша держава послідовно виступає за дотримання норм міжнародного права всіма і всюди, оскільки на власному прикладі відчула, до яких трагічних наслідків призводить його порушення.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Голосование Украины против Израиля в ООН выглядит странным и непродуманным", - Аваков

Саме тому визначальними при виробленні позиції України стали наш послідовний курс на забезпечення дотримання норм міжнародного права всіма його суб'єктами.

Переконані, що лише зовнішня політика, яка заснована на необхідності захисту національних інтересів, а також на повазі до міжнародного права та універсальних цінностей і принципів - є переконливою і зрозумілою для всіх.

Впевнені, що активна й емоційна внутрішньополітична дискусія в Ізраїлі не завадить традиційно дружнім українсько-ізраїльським відносинам, що засновані на взаємній повазі та спільності інтересів".

Також читайте: Ізраїльський прем'єр Нетаньяху викликав посла України через голосування в Радбезі ООН

Источник: https://ua.censor.net.ua/n420970
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmREbERLekJNZGxKcWRFZEhNRnBpVW1vemVsRnVUa05ZTUV0R09EQktOMUZ1ZEVOa1prNURaekJNUkZGMFRrTjRNRXhZVVhSNVJGRnVkRU5sTUVveE9EQkpZbEYwT1VkQk1FeEVVbXc1UXpjd1dYYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору