EN|RU|UK
 Суспільство
  6223  28

 За цей рік поліція випровадила з України 14 злодіїв у законі, підконтрольних ФСБ, - Троян

У 2016 році поліція випровадила з України 14 злодіїв у законі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив виконувач обов'язків голови Нацполіції Вадим Троян у Фейсбуці.

"За цей рік Національна поліція видворила з України 14 "злодіїв у законі". Усі зі "стажем" відбутого покарання за тяжкі та особливо тяжкі злочини. Сумарний термін на всіх, якщо додати, - більш ніж 120 років за ґратами", - пише він.

"Тенґо Гальський, Дато Табольський, якого коронували ще в 1997 році, Цруці, Курша і Лазар, зірка youtube Рафік Єреванський, Каха Тбіліський, який понад 15 років просидів в одиночній камері, та інші прибули до нашої країни з метою дестабілізувати ситуацію на вулицях і отримати контроль над різними сегментами кримінального світу. Всі вони короновані в Росії і підконтрольні російським "злодіям у законі", якими безпосередньо керує ФСБ", - зауважив чиновник.

"Уже довгий час російська організована злочинність займає перше місце в світі, випередивши за небезпечністю й жорстокістю італійську та мексиканську мафію. Тому боротьба зі "злодіями в законі" - це не внутрішня проблема України, це проблема всього світу. Під егідою Генсекретаріату Інтерполу функціонує проект "Міленіум", покликаний припиняти діяльність транснаціональної Євразійської організованої злочинності, зокрема "злодіїв у законі", які мають вище становище в злочинній ієрархії", - заявив Троян.

Дивіться: За останні два місяці в Україні знизилися загальні показники злочинності, - речник МВС Шевченка. ВIДЕО

"Злочинні співтовариства з російським корінням активно прагнуть поширити свій вплив за кордон і налагодити транснаціональні зв'язки. Всі вони здійснюють спроби розширення економічної основи і прагнуть збільшити частку легальної економічної діяльності. А їхні лідери намагаються дистанціюватися від злочинного середовища і увійти до органів державної влади. "Злодії в законі" об'єднують навколо себе кримінальні групи і осіб з кримінальним минулим, щоб здійснювати злочини на окремих територіях, починаючи від кишенькових крадіжок і закінчуючи рейдерськими атаками на великі підприємства. Видворивши цих 14 осіб, ми не дали їм можливість створювати тут банди, а також перекрили зовнішній контроль з боку агресора", - пише в. о. голови поліції.

"Одним із кроків у вирішення цієї проблеми є прийняття так званого закону про "злодіїв у законі". А ще введення кримінальної відповідальності за незаконний перетин кордону. Адже вони можуть хоч 20 раз перетнути кордон, а отримають тільки штраф. Наприклад, в тій же РФ, якщо перетнув незаконно кордону вдруге, то настає кримінальна відповідальність", - зазначив він.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Чергового грузинського "злодія в законі" Тенго Гальського видворено з України, - МВС. ВІДЕО+ФОТО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421041
VEhrdlVXOTBSMEV3VERkU2FqbERPVXg1TDFGME9VTTNNRXczVVhST1IxY3dUR3RuTUZsTlp6Qk1abEZ6VGtNMk1FdzNVWFprUjFkbVRrTTJNRmxFVVhWT1F6Z3dXbUpSZG1SRGR6Qk1kbEpzZEVkRE1FeFlVbWR1ZWxGME9VTTNNRXczVW1nNVF6UXdURE5SZG1SSFZ6QlpTRkpuZEVkTlprNURaREJNUkZKb2RFTXZNRXczVVhVNVIxY3dXV0pTYkhSSFVHWk9RMnN3UzBoUmExaDZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору