EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6330  126
Матеріали за темою:

 Ухвалений бюджет стане бюджетом розвитку і зростання України, - Гройсман

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, під час якої Президент підписав Закон України "Про Державний бюджет України на 2017 рік".

Таку інформацію Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Кабміну.

У повідомленні зазначається: "Ми добре попрацювали, інклюзивно та знайшли правильний підхід до формування кошторису на наступний, 2017, рік. Ми вважаємо, що він буде бюджетом розвитку, бюджетом зростання", - наголосив Володимир Гройсман.

"Фактично, ми збалансували бюджет таким чином, що він є в інтересах людей і нашої прекрасної держави", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Голова Уряду зауважив, що у Бюджеті на 2017 рік передбачається зростання економіки, а також зокрема реалізація масштабних інфраструктурних проектів щодо будівництва доріг, підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн, фінансування Збройних Сил України.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Порошенко підписав закон про державний бюджет на 2017 рік. ВIДЕО

Також заплановані заходи для забезпечення ліками українських громадян зокрема через механізм реімбурсації на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми, що дозволить "створити умови для того, щоб люди жили довше і менше хворіли".

Крім того, у Бюджеті на 2017 рік збережена і розвинена децентралізація у тому числі щодо підвищення відповідальності місцевої влади. "Ресурси є і для розвитку, і модернізації і всього іншого. Сьогодні на місцях кошти є. Там, де кому буде важко, ми підтримаємо, допоможемо і нікому не дамо якимось чином втратити темп", - зауважив Голова Уряду.

Прем'єр-міністр привітав підписання Президентом Закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік". За його словами, це завершило велику роботу, яку Уряд провів протягом 3,5 місяців щодо публічного обговорення проекту бюджету спільно з експертним середовищем, комітетами та фракціями Верховної Ради України, на засіданнях Національної ради реформ при Президентові України.

Також читайте: На оборону у 2017 році виділено рекордні 5,9% ВВП. Головне, щоб усі ці кошти були реальними, - Турчинов

Він також підкреслив, що ухвалення бюджетоутворюючого закону щодо змін у податковій системі сприятиме покращенню бізнес-клімату у країні.

Одразу після підписання Закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік" Уряд переходить до його виконання. Прем'єр-міністр зауважив, що Кабінет Міністрів ще має ухвалити низку рішень.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n421106
TUV4SVVtcDBRekF3VEdKUmRHUkhRMHhVU1hkTlZHTjJURGxEVkRCWlJGRjJkRU0xTUZsSVVYWk9RM2N3VERCMlREbERlREJaTjFGMFRrTXlNRXhZVW1kblBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору