EN|RU|UK
 Політика України
  5793  30

 Гройсман: Уряд контролюватиме впровадження рішень щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів нараду з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня мінімальної заробітної плати.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Кабінету Міністрів України.

"Наше головне завдання - ми маємо зробити все залежне від нас для того, щоб люди отримали нову заробітну плату. Ключове завдання, яке перед нами стоїть - подолати бідність - якраз виходить з того, що люди, які працюють, мають отримати достойну заробітну плату, але для цього нам потрібно попрацювати з усіма, щоб ми чітко перейшли на нову систему і у нас не було збоїв на місцях", - зауважив Глава Уряду, відкриваючи нараду.

Володимир Гройсман зазначив, що з 1 січня Уряд впроваджує рішення про підвищення мінімальної заробітної плати вдвічі до 3200 грн, заробітної плати для українських вчителів на 50% і лікарів - на 30%, що передбачено Державним бюджетом на 2017 рік.

Також водночас зі збільшенням мінімальної заробітної плати вдвічі передбачено підвищення першого тарифного розряду до 1600 грн.

Також читайте: Підвищення мінімальної зарплати з 2017 року на місцях не потребує додаткових роз'яснень із Києва: просто виконати норму закону, - Гройсман

"Це означає, що нарахування заробітної плати має відбутися по усіх тарифних розрядах з підвищеним коефіцієнтом, і ми маємо це дуже жорстко проконтролювати, щоб кожна працююча людина у бюджетній сфері отримувала необхідну заробітну плату", - підкреслив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Прем'єр-міністр зазначив, що Міністерство соціальної політики спільно з Міністерством фінансів, Державною фіскальною службою, Пенсійним фондом, Міністерством освіти і науки та Міністерством охорони здоров'я мають за цей тиждень "звірити годинники з територіями", щоб ніхто не допустив помилки.

Усі рішення, що стосуються Державного бюджету на 2017 рік, були прийняті, ухвалені, і усі необхідні кошти у бюджет закладені, зауважив Прем'єр-міністр.

Учасники наради обговорили шляхи координації зусиль для того, щоб люди почали отримувати нову заробітну плату, а також можливі механізми максимального подолання прихованого безробіття.
За результатами обговорення Прем'єр-міністр доручив створити міжвідомчу комісію з представників Пенсійного фонду, міністерств освіти, охорони здоров'я, фінансів, соціальної політики, Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Державної аудиторської служби, Секретаріату Кабінету Міністрів, профспілок на чолі з профільним Віце-прем'єр-міністром Павлом Розенком, завданням якої є забезпечення впровадження рішень, спрямованих на підвищення рівня мінімальної заробітної плати. "Завдання перед вами стоїть наступне: добитися впровадження заробітної плати 3200 грн", - наголосив Володимир Гройсман.

Також читайте: Найголовніше для нас - здолати бідність: люди мають жити довше і краще, - Гройсман

У нараді взяли участь Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, Міністр соціальної політики України Андрій Рева, голова Пенсійного фонду Олексій Зарудний, Голова Державної фіскальної служби Роман Насіров, керівництво Міністерства фінансів, Міністерства освіти і науки та Міністерства охорони здоров'я.Источник: https://ua.censor.net.ua/n421247
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhRNVEzY3dXVVJSZG5SRGVEQmFZbEpuZEVNNU1FeEJaekJNTDFGMU9VTjNNRmxNVVhOSWVsRnRkRU4zTUV4SVVYWk9SMWN3VERBOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору