EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  33560  144

 Україна вводить обмеження на імпорт добрив із РФ, - Мінекономіки

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) України ухвалила рішення про введення щодо Росії антидемпінгових мит на ввезення добрив у країну.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті Мінекономіки.

"Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі прийняла рішення про введення антидемпінгових мит на імпорт російських добрив", - йдеться в заяві відомства.

Також читайте: Россільгоспнагляд з 1 серпня забороняє ввезення з України кормів і кормових добавок для тварин

Стверджується, що згідно з результатами розслідування щодо імпорту в Україну деяких видів азотних добрив із Росії встановлено застосування демпінгу експортерами. У зв'язку з цим Верховна Рада найближчим часом направить на розгляд парламентаріїв законопроект про заходи щодо диверсифікації поставок добрив шляхом зниження ставок ввізного мита на найбільш популярні види добрив. При цьому для російського експорту ставка буде збільшена за рахунок антидопінгової надбавки.

У повідомленні Мінекономіки також зазначається, що до прийняття Радою цього законопроекту введення антидемпінгових заходів щодо імпорту добрив із Росії буде відстрочено.

Також читайте: Аналітики наполягають на існуванні монопольної змови на ринку міндобрив
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421286
TUV4NlVYVk9SME13VEROUmMwTkVVWE4wUjFjd1RHNVJkbVJEZDBsT1IwRXdURGRTWjJSSFZ6QmFZMmN3VEM5U1owNURLekJaVEZGMVEwUlNaemxETmpCWlJGRnpUa2RZTUV3elVYVkRPSFpNZVM5UmRFNURNVEJNZWxGMk9VZFhNRXd6VVhNemVsRjBUa01yTUV4SVVtZE9RelF3VEV4UmMwaDZVVzlPUXlzd1dVaFNiSFJIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору