EN|RU|UK
 За кордоном
  10838  27

 Маккейн: Я вірю, що кожен високоповажний член сенату США розглядає Путіна як загрозу і бачить його таким, яким він є

Сенатор Джон Маккейн заявив, що можливе призначення Рекса Тіллерсона (Rex Tillerson) держсекретарем США не становить загрози для держав Балтії, незважаючи на його "тісні зв'язки" з президентом Росії.


Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Я трохи стурбований щодо Тіллерсона, бо він багато займався бізнесом із Росією, коли був главою Exxon Mobil, але, я вважаю, потрібно дати йому можливість для роз'яснення", - заявив в ефірі естонського телебачення Д.Маккейн, який прибув до Таллінна з дводенним візитом на чолі делегації сенату США.

Сенатор висловив задоволення з приводу можливого призначення генерала Джеймса Матісса (James Mattis) міністром оборони США. "Він чудова людина, яка дуже добре знає тутешній регіон" - пояснив Дж.Маккейн.

Він зазначив, що обраний президента США Дональд Трамп зробив "деякі суперечливі висловлювання", але щодо НАТО він дотримується позиції, що альянс і його члени повинні більше вкладати в оборону або ж виконували критерій в 2% від валового внутрішнього продукту.

"Обраний президент сказав, що ми повинні нарощувати свої збройні сили, що ми повинні вкладати в оборону більше грошей. Він недавно сказав, що підтримує НАТО", - сказав сенатор.

Дж.Маккейн заявив, що пишається тим, що внесений до списку "небажаних осіб" у Росії, і повторив свої критичні висловлювання на адресу політики президента РФ Володимира Путіна: "Я вірю, що кожен високоповажний член сенату США розглядає Володимира Путіна як загрозу, бачить Володимира Путіна таким, яким він є ... "

Делегацію сенату США, в яку, крім Дж.Маккейна, входять також Ліндсі Грем (Lindsey Graham) та Емі Клобучар (Amy Klobuchar), прийняли президент Естонії Керсті Кальюлайд (Kersti Kaljulaid), прем'єр-міністр Юрі Ратас (Juri Ratas), міністр оборони Маргус Цахкна (Margus Tsahkna).

Сторони обговорили регіональну безпеку, двосторонню співпрацю Естонії та США і співпрацю в рамках НАТО.

Командувач Силами оборони генерал-лейтенант Рихо Террас (Riho Terras) вручив Дж.Маккейну орден Сил оборони "Хрест за заслуги" "на знак визнання заслуг сенатора щодо забезпечення безпеки Естонії".

Делегація сенату США також відвідає Латвію, Литву, Україну, Грузію та Чорногорію.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n421333
VEhrdlVXNU9RM2N3VEhKUmRYUkRNVEJNYmxGMldIcFJiamxIUkRCWlRGSnNkRU01Wms1RGFUQlpSRkZ6VGtNNE1FdzRka3c1UTFVd1RGaFNaMDVETWpCTVZGRjBaRU12TUV4RVVtZE9SME13VEVSUmRrNURNVEJNTTFKbmFVUlJiMlJEYnpCS1FqZ3dTak5SYTA1RGFUQktOVGd3UzBoUmNVNURVUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору