EN|RU|UK
 Економіка
  19044  47

 У багатомільярдному тендері від "Укргазвидобування" перемогла фірма зі статутним капіталом у 74 тис. грн, - експерт

Переможцем багатомільярдного тендеру на бурові роботи від "Укргазвидобування" стала невідома компанія, в якій працює лише дві особи, а її статутний капітал становить 74,4 тис. грн.

Про це написав на своїй сторінці в Фейсбук експерт у сфері енергетики Юрій Корольчук.

За його словами, переможцем тендеру "Укргазвидобування" на 13,3 млрд. грн. із залучення зовнішніх підрядників на бурові роботи стала фірма-посередник "Північгазресурс", запропонувавши ціну лише у 2,16 млрд грн.

док
док

"Показово, що НКРЕ вже відмовляла структурі у ліцензії на постачання газу, оскільки не знайшла її за вказаною адресою. Крім того, "Північгазресурс", штат якого представлений лише двома співробітниками, фігурує у 12 судових рішеннях, десять з яких - у кримінальних провадженнях", - заявив експерт, зазначивши, що фірма не має ліцензії на буріння і займається перепродажем газу і палива.

За його словами, компанія-переможець невідома на ринку, а її статутний капітал замалий для організації буріння газових свердловин.

"Статутний капітал фонд компанії становить усього 74,4 тисячі гривень, що показує відсутність у неї власних бурових установок. А запропонована ціна, яка нижче заявленої в 6 разів, свідчить про те, що техніка для робіт буде або списаною, або в аварійному стані", - зазначив він.

Крім того, Корольчук звернув увагу на те, що другу за найменшою ціною пропозицію щодо закупівель встановило ТОВ "Вікторіос компані". За його словами, ця структура також зареєстрована за тією ж адресою, що й "Північгазресурс" - Київ, вул.Короленківська, 4, і належить тим самим власникам.

На його думку, прийняття "Укргазвидобуванням" таких закупівель може свідчити про зацікавленість глави держкомпанії Олега Прохоренка в нинішньому результаті тендеру.

"Укргазвидобування", яке є найбільшим газовидобувним підприємством країни та забезпечує близько 75% загального видобутку газу, займається махінаціями. По суті, її керівник Олег Прохоренко не просто вчиняє економічні злочини, а веде цілеспрямовану діяльність проти національної та енергетичної безпеки країни", - підсумував Корольчук.

Як відомо, 21 грудня 2016 року переможцем тендеру "Укргазвидобування" на розробку газових родовищ у 2017-2020 рр. стала українська компанія "Північгазресурс". Друге місце посіло ТОВ "Вікторіос компані".Источник: https://ua.censor.net.ua/n421346
VEhrdlVXdDBSMWN3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJaazVEWVRCTU4xRnpaRU1yTUV4MlVteE9RM2xNZVM5U1ozUkRNVEJNTTFGMFRrTXhNRmxDT0RCTFVGRjFkRWRCTUV4UVVYTk9Rek13VEV4UmRVNURNREJNTjFGelpFZEVNRXhNVVhOT1F6a3dURE5TYW5jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору