EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Суспільство
  11038  69

 "Пенсійний фонд повинен перестати бути дотаційним, а пенсія має зрости", - Гройсман

Кабінет Міністрів України в рамках виконання плану середньострокового розвитку країни на період до 2020 року розраховує зробити Пенсійний фонд бездотаційним і значно поліпшити систему державної соціальної підтримки.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, представляючи проект середньострокового плану.

"Пенсійний фонд повинен перестати бути дотаційним, а пенсія має зрости. Потрібно покращувати соціальну підтримку громадян", - сказав глава уряду.

Він підкреслив, що діюча система й управління нею є неефективним, оскільки на поточний момент дві третини пенсіонерів отримують мінімальну пенсію, при цьому дефіцит Пенсійного фонду становить 150 мільярдів гривень.

Як повідомлялося, уявлення моделі пенсійної реформи є одним з маяків програми реформ, затвердженої ключовим кредитором країни Міжнародним валютним фондом.

В уряді підкреслюють, що розглядають кілька таких моделей, і впровадження пенсійної реформи не обов'язково означатиме підвищення пенсійного віку. Ключовим рішенням є скорочення дефіциту Пенсійного фонду.

За розрахунками Мінсоцполітики, в Україні до 2025 року тільки 8% чоловіків і 10% жінок будуть отримувати пенсії за віком, при цьому час виходу на пенсію буде диференційовано, і кожен майбутній пенсіонер сам вибере пенсійний вік залежно від обсягу сплачених внесків до Пенсійного фонду.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421353
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhZNVF6RXdURE5TWjJSSFZ6QlpPVGd3U25KUmMwNURlREJNZWxKc2RFTTVaazVEWmpCTVdGRjJaRWRDTUZwaVVYVmtRemt3VEdwUmRWTkVVbWhPUXlzd1RETlJkRUU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору