EN|RU|UK
 Політика України
  8123  138

 Влада контролюватиме підвищення мінімальної зарплати: будемо вживати заходів до тих, хто нас не почує, - Рева

Влада буде жорстко контролювати дотримання законодавства щодо підвищення мінімальної заробітної плати українців до 3 200 у 2017 році.

Про це сказав журналістам міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми на селекторній нараді уточнимо всі положення, будуть надані відповідні повноваження виконавчим органам обласних центрів і територіальних громад з контролю за тим, щоб заробітна плата виплачувалася в повному обсязі у встановленому законодавством розмірі. І перше право перевіряти дотримання законодавства буде поширюватися в тому числі на фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю", - сказав Рева.

Він закликав прислухатися до слів прем'єр-міністра, до того, що говорить уряд, і підвищити мінімальну заробітну плату всім, хто працює, адже потрібно поважати своїх громадян і оцінювати їхню працю гідним чином.

"Той, хто нас не почує, ми, звичайно, будемо вживати передбачених законом заходів, щоб всі відчували свою особисту відповідальність за забезпечення гідної оплати праці українців", - підкреслив чиновник.

Рева запевнив: коштів точно вистачить для того, щоб забезпечити збільшення мінімальної зарплати в бюджетній сфері. "На підприємствах великих проблем немає. Нам необхідно посилити контроль за тією частиною економіки, яка працює за спрощеною системою", - додав він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421392
VEhrdlVXOU9RekV3VEV4UmMwTkVVV3RPUXprd1RGUlNaMDVIVnpCTWEzWk1PVU00TUZwaVVYWmtSMWN3VEhwUmMwNUROekJaZWxGMlpFTjNTVTVETXpCTVJGSm5Ua012TUV4MlVYTk9SME13VEVJNE1FcHlVWE5PUTNnd1RIcFNiSFJET1E9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору