EN|RU|UK
 Політика України
  15570  42

 "1+1" може продовжувати мовлення навіть за відсутності бланка ліцензії: на його видачу потрібно до 30 днів, - глава Нацради з ТБ Артеменко

Голова Нацради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко здивований заявою телеканалу "1 + 1" про те, що його намагаються позбавити ліцензії.

Голова Нацради Юрій Артеменко в коментарі "Детектор медіа" нагадав норму закону про те, що продовжена ліцензія видається не раніше останнього дня терміну дії старої ліцензії, передає Цензор.НЕТ.

"15 грудня Національна рада переоформила і продовжила ліцензію" 1 + 1 ". За це рішення проголосували всі члени Нацради. Розгляд заявки каналу тривав 6 місяців через численні недоліки з боку ліцензіата, які представники ліцензіата виправляли разом зі співробітниками нашого апарату. Ми ухвалили рішення, щойно були виправлені всі недоліки", - нагадав пан Артеменко.

Далі, зазначив він, відбулася націоналізація "Приватбанку". У зв'язку з цим Нацрада запитала у каналу "1 + 1" оновлені дані про кінцевих бенефіціарів. Спочатку усно, а вчора, 28 грудня, заступник голови Нацради Уляна Фещук прислала "1 + 1" офіційний запит щодо бенефіціарів.

"Тим часом "1 + 1" від нас вимагав терміново видати їм бланк ліцензії. Ми їм відповідали, що не маємо права видавати її до завершення терміну дії ліцензії - тобто не раніше 29 грудня. Цікаво, що в законі не вказано кінцевий термін видачі бланка продовженої ліцензії. З нашої загальної практики ми видаємо бланк продовженої ліцензії протягом до 30 днів з моменту сплати ліцензійного збору, як у випадку з видачею нових ліцензій", - пояснив юридичну позицію голова Нацради.

За словами пана Артеменка, Нацрада не виставляла "1 + 1" рахунок на оплату ліцензійного збору, оскільки запросила оновлені дані для ліцензії. "Вони самі оплатили ліцензійний збір 23 грудня без виставлення рахунка, навіть переплатили удвічі. Ми їм будемо повертати половину суми", - повідомив голова Нацради.

Оскільки ліцензійний збір сплачено 23 грудня, Нацрада вважає, що час на видачу бланка продовженої ліцензії до 23 січня. "Чому вони так поспішають - я не знаю. Можливо, це якось пов'язано з "Приватбанком"", - припустив пан Артеменко.

Голова Нацради наголосив, що "1 + 1" може продовжувати мовлення навіть за відсутності бланка ліцензії, адже вже ухвалено рішення Нацради про продовження терміну дії ліцензії.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n421511
VEhrdlVXdE9SMEV3V1V4UmRHUkRPREJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6Y3dXbUpTYUhSRE1UQk1NMUYwT1VkWE1GazVPREJLTTFGelRrZEhNRmxFVVhOT1F6QXdURUptTUV0TVVXOU9RMk5tVGtOcE1FcEdPRTFUYzNobVRrTm1NRmxFVVhWT1Eza3dURVJTWjNSRGVEQk1SRkYyWkVNMg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору