EN|RU|UK
 Політика України
  3332  23

 Немає жодних причин позбавляти ліцензії "1+1", - Сюмар

Голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар звернулася з офіційним запитом до керівництва Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо ситуації навколо ліцензії телеканалу "1 + 1".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

"Журналісти цього каналу зробили надзвичайно багато для утвердження проукраїнської позиції. Як у 2014, так і зараз. Жодних претензій щодо їхнього контенту в регулятора не було. Відповідно - канал має отримати ліцензію на аналогове мовлення, як за це проголосувала Нацрада, і продовжувати мовлення", - прокоментувала запит Сюмар.

"Будь-які спроби бюрократично "підвісити" можливість мовлення будуть сприйматися як наступ на свободу слова і спробу переділити медіа-ринок.

Як наголошується в офіційному запиті народного депутата до голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення, "за інформацією, яка є в розпорядженні комітету, телеканал вчасно подав всі необхідні документи на переоформлення та продовження ліцензії на аналогове мовлення. До документів не було зауважень з боку Національної ради".

"Прошу вас надати інформацію, чому сталася затримка з видачею рахунка на оплату ліцензійного збору телеканалу "1 + 1" за продовження та переоформлення ліцензії на аналогове мовлення і коли Національна рада планує передати ліцензію каналу, щоб його мовлення відбувалося відповідно до вимог Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

лицензия сюмар 1+1


Источник: https://ua.censor.net.ua/n421545
VEhrdlVtZDBRekV3VEhaUmRHUkRlREJNUkZKb09VTXhNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05vTUZrM1VYWk9RM2N3V1VGMlREbEROekJhWWxKb2RFTXhNRXd6VVhRNVIxY3dXVGs0TUVvelVYTk9SMGN3V1VSUmMwNURNREJNUW1Zd1MweFJiMDVEWTJaRVJYSk5VVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору