EN|RU|UK
 Політика України
  11247  29

 Ліцензія "1+1" була продовжена на 7 років 15 грудня. Просимо не шукати в усьому політичну складову, - Нацрада з ТБ про запит щодо кінцевих бенефіціарів каналу

Нацрада з телерадіомовлення запевняє, що просто хоче уточнити, чи не змінився кінцевий бенефіціарний власник каналу "1 + 1".

Про це йдеться в офіційній заяві Нацради з питань телерадіомовлення з приводу ситуації з ліцензією каналу "1 + 1", передає Цензор.НЕТ.

"Ще два тижні тому 15 грудня 2016 року, ліцензія для каналу "1 + 1" на аналогове мовлення була переоформлена і продовжена на 7 років. За це рішення одноголосно проголосували всі члени Національної ради. Згідно зі ст. 33 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" бланк ліцензії на мовлення з продовженим терміном дії вручається ліцензіату НЕ РАНІШЕ ніж в останній робочий день строку дії попередньої ліцензії за умови сплати ліцензійного збору - тобто в цьому випадку не раніше 29 грудня. Відповідно до ст.32 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" передбачено, що бланк ліцензії повинен бути виданий заявнику після внесення ним ліцензійного збору, що підтверджується відповідним документом органу, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів. Таким документом для Національної ради є виписка Державної казначейської служби України, яка була отримана 26.12.2016 року. Резюмуючи - "Студія "1 + 1" повинна отримати бланк ліцензії не пізніше ніж 6 січня 2017 року", - сказано в заяві.

Також читайте: "1+1" нічого не загрожує, але вимоги закону про кінцевих бенефіціарів потрібно задовольнити, - АП

"Одночасно повідомляємо, що Національна рада звернулася до каналу з листом про підтвердження того, що кінцевий бенефіціарний власник каналу не змінився. Просимо Вас не шукати в усьому політичну складову, нагадуючи ще раз те, з чого почали - 15 грудня 2016 року ліцензію каналу "1 +1" на аналогове мовлення переоформлена і продовжена на 7 років. Національна рада діяла і діятиме виключно в рамках чинного законодавства", - підкреслили в Нацраді з ТБ.

Нагадаємо, сьогодні з'явилося звернення колективу "1+1" про те, що "1+1" намагаються позбавити ліцензії. У свою чергу, голова Нацради з ТБ Артеменко заявив, що "1+1" може продовжувати мовлення навіть за відсутності бланка ліцензії, оскільки рішення про продовження ліцензії Нацрадою вже прийнято. Сам же бланк буде виданий протягом 30 днів.Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що знайомий із ситуацією про можливе позбавлення ліцензії телеканалу "1+1" і сприймає її негативно: "Загроз невидачі ліцензії немає. Але якщо будемо бачити якісь проблеми, я не стоятиму осторонь". Водночас, голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар звернулася з офіційним запитом до керівництва Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо ситуації навколо ліцензії телеканалу "1+1": "Немає жодних причин позбавляти ліцензії "1+1".

У свою чергу, гендиректор "1 + 1 медіа" Олександр Ткаченко заявив, що зараз є всі підстави для побоювань, що Нацрада з ТБ може скасувати прийняте раніше нею рішення про продовження ліцензії телеканалу: "Нацраді з ТБ нічого не заважало видати нам ліцензію сьогодні, але цього не відбувається. А відбуваються розмови на тему "будьте лояльнішими до президента".

Разом з тим, в АП, коментуючи ситуацію заявили: "1 + 1" нічого не загрожує, але вимоги закону про кінцевих бенефіціарів потрібно задовольнити
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421571
VEhrNGRrdzVRemN3V21KU2FIUkRNVEJNTTFGME9VZFhNRms1T0RCS00xRnpUa2RITUZsRVVYTk9RekF3VEVKbU1FdE1VVzlPUTJObVRrTnBNRXBHT0UxVGMzZz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору