EN|RU|UK
 Політика України
  7149  22

 РНБО затвердила доктрину інформаційної безпеки України

Рада національної безпеки й оборони затвердила доктрину інформаційної безпеки України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства інформаційної політики.

"Сьогодні, 29 грудня 2016 року, Рада національної безпеки і оборони України ухвалила доктрину інформаційної безпеки України", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, Доктрина визначає національні інтереси в інформаційній сфері, мета, завдання, принципи та механізми формування і реалізації державної інформаційної політики.


У документі наголошено, що пріоритетами державної політики в інформаційній сфері є: створення і розвиток структур, відповідальних за інформаційно-психологічну безпеку; розвиток і захист технологічної інфраструктури забезпечення інформбезпеки України; забезпечення повного покриття території України цифровим мовленням, перш за все прикордонних і тимчасово окупованих територій.

У міністерстві нагадали, що стратегічний документ розроблено Експертною радою при Мінінформполітики, до складу якого входять народні депутати України, експерти в області інформаційної безпеки, вчені, журналісти і представники громадськості. Крім того, документ обговорювали з європейськими партнерами.

Також читайте: РНБО запровадила додаткові санкції проти фізичних і юридичних осіб держави-агресора
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421612
VEhrNGRrdzVSMEl3V1V4U1owNURkekJaVEZGMFpFTjZNRnBpVW1vemVsRjFkRWRYTUV4SVVYUmtSMEV3VEVoUmRHUkRNekJNTDFGMFpFTTJNRXhDT0RCTFJGRnVaRU5TTUVvMU9EQktlbEpzZEVNNU1GcGlVWFprUjBVd1REZFNaMDVET0RCTUwxRjJkRU0zTUZwaVVtZDBRelF3VEhKUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору