EN|RU|UK
 Політика України
  2099  16
Матеріали за темою:

 Нова Держпрограма розвитку ЗСУ спрямована на досягнення критеріїв, необхідних для вступу України в НАТО, - Міноборони

Нова Державна програма розвитку ЗС України спрямована на досягнення військом критеріїв, необхідних для набуття членства в НАТО.

29 грудня Рада національної безпеки і оборони України схвалила проект Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міноборони України, нова редакція Державної програми підсумовує роботу, яка проводилася в українському оборонному відомстві та Збройних Силах за результатами комплексного огляду сектору безпеки і оборони України щодо перегляду й оновлення концептуальних стратегічних документів і документів оборонного планування.

Головною метою Державної програми є забезпечення набуття Збройними Силами України спроможностей для ефективного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері.

Читайте також: Понад 70% українців проголосували б за вступ до НАТО на референдумі, - опитування

У результаті виконання заходів Державної програми система органів військового управління буде побудована на принципах, прийнятих у державах-членах НАТО. Відбудеться перехід до нової системи планування розвитку Збройних Сил на основі планування спроможностей, орієнтованих на загрози.

Буде удосконалено структуру Збройних Сил та оптимізовано їх чисельність. Збройні Сили будуть укомплектовані професійним та соціально захищеним особовим складом.

Військові частини бойового складу пройдуть необхідну підготовку та будуть повністю оснащені озброєнням та військовою технікою, забезпечені матеріально-технічними засобами, достатніми для виконання завдань за призначенням.

Також читайте: НАТО допомагає Україні в 13 напрямках, - глава представництва Альянсу Вінніков

Буде створено єдину систему логістики та удосконалено систему медичного забезпечення Збройних Сил України. В основу покладатиметься досвід, набутий Українською армією під час проведення антитерористичної операції, та відповідні стандарти НАТО.

"Реалізація Програми забезпечить набуття Збройними Силами України спроможностей для ефективного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері, оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності, а також досягнення євроатлантичних стандартів та критеріїв, необхідних для набуття членства в НАТО", - зазначили в прес-службі Міноборони.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421709
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1Ramd3VEVSU1owNURPREJhWWxKcU0zcFJiazVIVnpCTU0xRjJkRU40TUV3M1VtZE9ReXN3VEROUmRVaDZVVzVrUTFFd1MweFJibWM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору