EN|RU|UK
 Політика України
  1030  0
Матеріали за темою:

 Полторак затвердив організаційно-методичні вказівки щодо державної антикорупційної політики в Міноборони на 2017 рік

30 грудня міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак затвердив "Організаційно-методичні вказівки з питань реалізації державної антикорупційної політики в діяльності Міністерства оборони України та Збройних Сил України на 2017 рік".

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міноборони України, документ розроблений на підставі співпраці з міжнародними неурядовими організаціями "Transparency international", "Intеrnational Україна" й акта перевірки Національного агентства з питань запобігання корупції.

Метою видання організаційно-методичних вказівок є приведення до системності організації антикорупційної діяльності в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України відповідно до чинних нормативно-правових актів.

Виконання вимог відомчого акта дозволить запровадити дієві механізми запобігання та виявлення корупції і негативних наслідків, поліпшити виконання завдань в органах військового управління та військах.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n421726
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXczVVhVNVIwTXdURGRTWjA1RGR6Qk1iM1pNT1VOak1GcGlVWFprUXlzd1RFaFJkblJIUVRCTU4xRjJaRU0w
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору