EN|RU|UK
 Політика України, Технології
  3684  23

 1 січня можливі збої в роботі реєстру електронних декларацій, - адміністратор системи

Державне підприємство "Українські спеціальні системи" (ДП "УСС"), що є адміністратором Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, нагадує, що з 1 січня 2017 року розпочинається другий етап декларування, і попереджає, що через збільшення навантаження стабільність роботи реєстру під загрозою.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це йдеться в заяві ДП "УСС".

"У реалізованій конфігурації Реєстру є ресурсні можливості, які дозволяють проводити до 5 тисяч одночасних сесій і зберігати й обробляти до 1 мільйона е-декларацій на рік. Однак очікується, що з 1 січня кількість одночасних сесій може вирости до 70 тисяч і бути на порядок вище в дні пікових навантажень, а саме - в кінці терміну подачі електронної декларації. Кількість декларацій на другому етапі е-декларування (до 1 квітня) може досягти 2,5 млн ", - відзначається в повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": В Україні створять систему електронних послуг у сфері медицини eHealth

Держпідприємство раніше неодноразово акцентувало увагу на проблемах, пов'язанихіз недостатністю ресурсів Реєстру, надало Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) рекомендації і пропозиції щодо складу необхідного додаткового обладнання і щодо модернізації Реєстру. Крім того, були запропоновані рішення, реалізація яких дозволила б істотно знизити навантаження на існуюче обладнання та забезпечити належну роботу Реєстру на другому етапі е-декларування.

"Дооснащення і модернізація - це процеси, які вимагають часу, але вони досі навіть не розпочаті. Змушені констатувати, що ресурси та обладнання Реєстру не дозволяють забезпечити належні умови його роботи на другому етапі е-декларування", - підкреслюється в заяві.

Читайте на "Цензор.НЕТ": НАЗК направило до суду 6 адмінпротоколів щодо несвоєчасного подання е-декларацій

В ГП "УСС" также заявляют, что они лишены возможности обеспечить с 1 января 2017 года стабильную работу Реестра и надлежащие условия предоставления электронной декларации из-за ресурсной несостоятельности Реестра выполнять свои функции на втором этапе е-декларирования.

Первый этап е-декларирования для лиц, которые занимают ответственное и особо ответственное положение, в Украине продолжалось в течение 60 дней - с 1 сентября до 30 октября 2016 года включительно. Всего подано более 100 тыс. е-деклараций.

Читайте на "Цензор.НЕТ": НАПК предоставит НАБУ доступ к реестру е-деклараций, - Корчак
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421799
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUmtRemN3VEZoUmRYUkhRekJaUkZGMmRFTTVNRXd6VVhORFJGSm5aRU0wTUZsSVVtZDBRekV3VEhwUmMwaDZVWFJrUXpjd1RGaFJkWFJIUXpCWlJGRjJkRU01TUV3elVYUlRSRkYwVGtNeE1FeHlVWFU1UTNjd1dVUlNaemxEZVRCTVJGRjJaRU01TUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору