EN|RU|UK
 Політика України
  29113  653

 "Досить уже людям страждати в такій прекрасній країні, як Україна", - Гройсман обіцяє "прорив" і "якісне економічне зростання" в 2017 році

У 2017 році вдасться забезпечити прорив і економічне зростання, що дасть можливість реінвестувати в підвищення якості життя людей.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив в інтерв'ю телеканалу Espreso.tv, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

"У мене є дуже чітке відчуття, що ми зможемо забезпечити прорив у 2017 році, якісне економічне зростання. Мені важливо, щоб від цього економічного зростання був зворотній зв'язок. Цифри 1-2-3% мені не так цікаві, для роботи вони важливі, але я би хотів, щоби людина відчула: коли люди відчують, що ситуація змінюється, що є відповідно не просто сьогодні-на-сьогодні, а є і сьогодні зрозуміла ситуація, і прогнозована ситуація на майбутнє, це найголовніше", - впевнений Прем'єр-міністр.

Він зауважив, що минулого року вдалося стабілізувати ситуацію і з другої половини року економіка демонструє зростання. На наступний рік у Державний бюджет закладено макроекономічний прогноз на рівні зростання 3%.

Читайте також: Гройсман привітав українців: "Найважчі часи вже позаду і 2017 рік стане роком подальшого розвитку"

"Це тільки перші паростки, бо людям це поки що не зовсім відчутно. Важливо дві речі: заробити кошти в бюджет країни від розвитку національної економіки і потім чесно перерозподілити", - зазначив він.

Володимир Гройсман зауважив, що чесний перерозподіл грошей Державного бюджету на користь громадян дає можливість робити кроки щодо підвищення соціальних стандартів.

Так, він нагадав, що з 1 серпня минулого року Уряд запровадив електронну систему публічних закупівель ProZorro при здійсненні державних закупівель, що вже заощадило 8 млрд грн. Також з початком реформи митної служби щомісяця вона дає перевиконання планів надходжень митних платежів на 1,5-2-2,5 мільярдів гривень.
"Це ті ресурси, які ми можемо направляти на економічний розвиток і віддавати людям, зменшувати дефіцит Пенсійного фонду", - навів приклади Глава Уряду.
Економічне зростання у країні стимулюватиме зокрема створення більшої кількості робочих місць та вироблення конкурентного українського продукту, зауважив Володимир Гройсман.
"Розвиток економіки є тим фундаментом, на базі якого ми можемо побудувати різноманітні заходи, які дозволять вирвати людей з тієї бідності, в якій вони знаходяться хронічно десятиріччями", - наголосив Прем'єр-міністр.
"Досить уже людям страждати у такій прекрасній країні, як Україна від того, що рівень їхнього життя є достатньо низьким", - підкреслив він.
У цьому контексті Глава Уряду зазначив, що рішення щодо підвищення мінімальної заробітної плати удвічі, заробітної плати українським вчителям, лікарям, ДСНС-никам - є необхідними і спрямованими на те, "щоб повернути усю увагу держави на людину, українського громадянина".
"Та людина, яка працює, має отримати нормальну заробітну плату. Ми тільки розпочинаємо цей шлях", - запевнив Прем'єр-міністр.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n421873
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вгору