EN|RU|UK
 Політика України
  16360  146

 Я отримав у 2016 році 4 млн грн доходів від здавання в оренду нерухомості, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що задекларував 4 млн грн доходів від оренди нерухомості в 2016 році.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він з казав в ефірі телеканалу "Еспресо"

"Цьому року ось від здачі в оренду та управління моїм майном, а я наголошую на цій тисячі кв. м комерційної нерухомості, цього року я задекларував 4 млн грн", - підкреслив він.

Глава Уряду зазначив, що на відміну від багатьох інших чиновників і політиків, він прийшов у владу вже будучи фінансово незалежним. З середини 90-их протягом 10 років він займався підприємницькою діяльністю, в результаті чого придбав тисячі квадратних метрів комерційної нерухомості.

Читайте також: На місцевому рівні повинні навчитися якісно управляти публічними фінансами, - Гройсман

"Тоді, коли, можливо, хтось заробляв кошти і просто їх не використовував, я розвивав бізнес. У мене є багато нерухомості, яку я придбав наприкінці 90-х років - на початку 2000-х років, які коштували тоді невеликі кошти. Але я перетворив ту нерухомість на комерційну нерухомість. Фактично, коли я прийшов працювати в міську раду, я мав позбутися свого бізнесу, бо це є не сумісно, але це я зробив чесно: я передав в управління й оренду тисячі квадратних метрів комерційної нерухомості. Звідти я живу", - зазначив Володимир Гройсман.
При цьому Володимир Гройсман підкреслив, що відкрито декларує свої статки упродовж багатьох років і його декларації з 2006 року можна знайти у публічному доступі. Він також наголосив, що чесно сплачує податки з кожної заробленої гривні і це достатньо значні суми.
"15-20 років тому я не обрав шлях якимось чином ховатися, навпаки, маєш бути публічним. І як показав досвід, моя стратегія була абсолютно правильною", - підкреслив на завершення Володимир Гройсман.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n421893
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhST1F5c3dXVmhSZG5SRE1EQk1aejA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору