EN|RU|UK
 Політика України
  11556  26
Матеріали за темою:

 Харківська область стала другою в країні за кількістю кандидатів на військову службу за контрактом, - Міноборони

У 2016 році військкомати Харківщини відібрали для проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України близько 3 300 громадян.

Отже, Харківська область стала другою в країні за кількістю кандидатів на військову службу за контрактом, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі Міноборони України.

"Минулого року ми направили до війська рекордну кількість контрактників - майже стільки, скільки упродовж останніх 8-10 років. Водночас кожен четвертий з них має досвід участі в бойових діях", - повідомив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату полковник Юрій Калгушкін.


Інший рекорд у роботі харківських військкоматів - це кількість жінок, які захотіли підписати контракт зі Збройними силами України минулого року.

"Якщо раніше на Харківщині щорічно вирішували підписати контракт 35-40 дівчат, у 2015-му їх було 116, а минулого року - вже 224", - зазначив Калгушкін.

За словами співробітників Харківського обласного військового комісаріату, під час інформаційних кампаній щодо залучення громадян на військову службу за контрактом вони роблять наголос на креативних методах інформування населення щодо переваг військової служби.


Довідково. У 2015 році військовослужбовцями військової служби за контрактом стали 635 жителів Харківщини.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n421950
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXh5VVhaMFF6a3dXVXhTWjA1RGR6Qk1jbEpuYm5wUmRuUkRlREJNTjFKblRrTXJNRXd6VVhOSWVsRnpUa2RCTUV4NlVteDBSMUJtVGtOak1GcGlVWFprUXlzd1RFaFJkblJIUVRCTU4xRjJaRU0wWms1RGJEQk1SRkpuVGtNMk1GcGlVWE4wUjBvd1RHcFJkbVJEZHc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору