EN|RU|UK
 Політика України
  3147  10

 Призначено ще двох держсекретарів: Малашкіна - Мінрегіонбуду, Бондаренка – Кабміну

Кабінет Міністрів призначив державним секретарем Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Максима Малашкіна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Призначити Малашкіна Максима Анатолійовича державним секретарем Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов'язків строком на п'ять років з оплатою праці відповідно до законодавства", - йдеться в документі.

Також читайте: Держсекретарем Мінінфраструктури призначено Галущака

За результатами конкурсу, що включає тестування, вирішення ситуативних завдань і співбесіду, Малашкін набрав 14,64 бали з 20 можливих. Директор департаменту нормативно-правового регулювання Мінрегіону Максим Дорофеєв набрав 13,34 бали. Його комісія рекомендувала Кабміну як запасного кандидата на посаду держсекретаря.

35-річний Максим Малашкін обіймає посаду заступника міністра з 30 вересня 2015 року, а з квітня 2014 по жовтень 2015 року - він очолював департамент нормативно-правового регулювання Мінрегіону. З 2006 по 2014 рік Малашкін працював на різних посадах у Вінницькій міській раді.

Також сьогодні, 3 січня, державним секретарем Кабінету Міністрів України призначено Володимира Бондаренка.

До цього моменту Бондаренко був першим заступником міністра Кабміну.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n422057
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoU1owNURNakJaU0ZGMFpFTTJNRmxFVVhSa1IwTXdURVJTWjBoNlVXMTBRM2N3VEVoUmRrNUhWekJNTVRnd1NucFNiSFJET1RCWlJGRjBaRU42TUZwaVVYWjBRemt3V1VSUmRuUkRNekJNVEZGMVRrZERNRXh5VW1kM1BUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору