EN|RU|UK
 Політика України
  13462  97

 Директорів шкіл звільнили від заповнення електронних декларацій

Не будуть зобов'язані подавати декларації також керівники лікарень.

Директорів шкіл і лікарень звільнили від заповнення електронних декларацій про доходи відповідно до прикінцевих положень закону "Про Вищу раду правосуддя", який набрав чинності 5 січня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Про це йдеться в прикінцевих положеннях закону "Про Вищу раду правосуддя", який набув чинності 5 січня. Згідно з ним, норма про обов'язкове заповнення електронних декларацій не поширюється на посадових осіб установ, установ і організацій, що здійснюють основну діяльність у сфері соціального обслуговування населення, соціальної та професійної реабілітації інвалідів і дітей-інвалідів, соціального захисту ветеранів війни й учасників антитерористичної операції.


Також звільнено від електронного декларування керівників закладів охорони здоров'я, крім керівників установ охорони здоров'я центрального, обласного, районного, міського (міст обласного значення, міст Києва та Севастополя) рівня. Крім того, скасовано необхідність заповнювати електронні декларацій для керівників закладів освіти (крім керівників вишів і їхніх заступників), науки (крім президента Національної академії наук України (НАНУ) та національних галузевих академій наук, перших віце-президентів, віце-президентів і головних вчених секретарів НАНУ і національних галузевих академій наук, інших членів президії НАНУ та президій національних галузевих академій наук).

Звільнено від зобов'язання заповнювати електронні декларації керівників закладів культури, мистецтв, відновлення і збереження національної пам'яті, фізичної культури, спорту і національно-патріотичного виховання. Раніше було оприлюднено список топ-20 найбагатших декларантів за сумою готівки.

Нагадаємо, 1 січня розпочалася друга хвиля електронного декларування, яка закінчиться 1 квітня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n422226
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору