EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4724  23

 В Україні запрацювала система спрощеної реєстрації ліків, - МОЗ

Ліки в Україну ввозитимуть за спрощеною системою реєстрації.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я, опублікованому на сайті відомства.

"Міністерство юстиції України зареєструвало та оприлюднило відповідний Наказ МОЗ, завдяки чому ліки, зареєстровані в США, Швейцарії, Японії, Австралії, Канаді та ЄС можуть "зайти" в Україну за 17 днів!

Це дозволить збільшити асортимент ліків, яких в Україні зареєстровано близько 10 тисяч.

Раніше процедура тривала 1-2 роки, і якщо виробник хотів її спростити, спрацьовували корупційні схеми. Виробники не хотіли реєструвати в Україні ліки через складність процесу та корупційну складову. Тому пацієнти були обмеженими у виборі ліків.

Наказ МОЗ №1245 від 18.11.2016 р. "Про затвердження Порядку розгляду реєстраційних матеріалів на лікарські засоби, що подаються на державну реєстрацію (перереєстрацію), та матеріалів про внесення змін до реєстраційних матеріалів протягом дії реєстраційного посвідчення на лікарські засоби, які зареєстровані компетентними органами Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, лікарських засобів, що за централізованою процедурою зареєстровані компетентним органом Європейського Союзу".

Також читайте: Всього на трьох закупівлях Інститут серця протягом місяця "наварив" 148 324 грн, - адвокат. ДОКУМЕНТ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n422319
VEhrNGRrdzVRemN3V21KUmRYUkROR1pPUjBFd1RGaFNiRTVIUWpCWlRGSm5Ua04zTUZsaVVteDBSMUJtVGtOak1GcGlVWFprUXpNd1RGUlJkblJIUVRCTU4xRnphV1pTYWpONlVXNU9SMWN3VERCdU1GazNVbWRrUjBNPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору