EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  9153  67

 СБУ забороняла Додону в'їзд в Україну, однак після обрання його президентом заборону скасували. ДОКУМЕНТ

Громадянину Молдови Ігорю Додону в жовтні 2014 року було заборонено в'їзд на територію України, а через два роки цю заборону скасували через те, що Додона було обрано Президентом Молдови.

Це випливає з відповіді СБУ на запит редакції Цензор.НЕТ.

додон

У відповіді йдеться про те, що Ігорю Додону в'їзд було заборонено в жовтні 2014 року "в інтересах гарантування національної безпеки України". Однак з якої саме причини - не вказано.

Також у документі вказано причину, через яку в грудні 2016 цю заборону було скасовано. "13 листопада 2016 року Додона І.М. було обрано Президентом Республіки Молдова, що дає йому особливий статус і унеможливлює самостійне ухвалення Службою Безпеки України рішення про прийняття щодо зазначеного іноземця відповідних обмежувальних заходів", - йдеться у відповіді СБУ на запит Цензор.НЕТ.

Також читайте: У Придністров'ї розглядають можливість переговорів із президентом Молдови Додоном

За інформацією прес-центру, у зв'язку з обранням Додона Президентом Молдови, СБУ передала інформацію Міністерству закордонних справ.

У жовтні 2016 тоді ще кандидату в Президенти Ігорю Додону в ефірі телеканалу RTV Moldova поставили питання "Чий Крим?", на що Додон відповів: "Російської Федерації". Після цього деякі депутати Верховної Ради завимагали заборонити йому в'їзд в Україну. Однак, як випливає з відповіді прес-центру СБУ виданню Цензор.НЕТ, на той момент Додон уже два роки як був нев'їзним в Україну.

Нагадаємо, Ігоря Додона обрали Президентом Республіки Молдова, а опоненти називають його політику "проросійською".
Источник: https://ua.censor.net.ua/p422715
VEhrdlVXOU9ReXN3VEhwUmMwNUROekJhWWxGMVpFZENNRmw2VVhWMFEzZEpUa05ITUZsRVVYVk9Remt3VEVJNE1FcFVVWFowUXpBd1REZFJkbE00ZGpCS2VsRjJkRU0zTUV4VVVYWjBRM2t3VEVFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору