EN|RU|UK
 Політика України
  2372  10

 На сьогоднішньому засіданні Кабмін має намір затвердити план заходів цивільного захисту на 2017 рік

Кабінет Міністрів на засіданні в середу має намір затвердити план основних заходів цивільного захисту на 2017 рік.

Про це йдеться в порядку денному засідання, розміщеному на сайті уряду, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Кабмін має намір схвалити три законопроекти: про ратифікацію міжурядової угоди Норвегією про технічну й фінансову співпрацю, про ратифікацію міжурядової угоди з Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)" і про приєднання до протоколу про туризм до рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат.

Крім того, Кабмін має намір затвердити порядок імпорту біологічних контрольних організмів для проведення наукових досліджень або біологічного контролю і шкідливих організмів, які завозять для науково-дослідних цілей.

Також на засіданні уряд визначить уповноваженого на представництво інтересів Кабміну в колективному трудовому спорі з профспілкою працівників охорони здоров'я.


На засіданні планують затвердити порядок здійснення постійного й обов'язкового аварійно-рятувального обслуговування суб'єктів господарювання, галузей та окремих територій і затвердити план заходів, спрямованих на реалізацію деяких принципів державної внутрішньої політики по окремих районах Донецької і Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.

Також Кабмін затвердить переліки бюджетних програм, порядки використання коштів державного бюджету, які визначає у 2017 році уряд, і бюджетних програм, за якими затверджено порядки використання коштів державного бюджету.

Крім того, Кабмін має намір ухвалити рішення про проведення службового розслідування стосовно голови Державної екологічної інспекції Андрія Заїки.

Згідно з порядком, на засіданні розглядатимуть кадрові питання.

Початок засідання уряду під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.

Як повідомляли, голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що на пленарному тижні 17-20 січня парламент ухвалить законопроект №5577, яким вводиться можливість стягнення необґрунтованих активів громадян, підозрюваних у скоєнні злочинів, до вироку суду.

Гройсман закликає Верховну Раду розглянути законопроект про стягнення необґрунтованих активів 17-20 січня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n422803
VEhrNGRrdzVRell3VEVSUmRFNUhRVEJNYURnd1dVeFNaemxIUVRCTWFsRjBPVU00Wms1RE16Qk1SRkpuWkVkWE1FeFVVWE5PUXprd1RETlNhbmxFVW1jNVIwRXdXUzlSZEU1SFJHWk9RMkV3VEVSUmMyUkRPREJhWWxGMldIcFJhRTVEZVRCWlJGRjJkRWRDTUV3M1VtcDBRek5tVGtOa01FdzNVbWRPUTNrd1RGaFJjemxIVnpCWk9UZ3dTbFJSZG5SRE9UQk1TRkZ6VGtkQw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору