EN|RU|UK
 Політика України
  7590  47

 Відділ освіти Бердичівської РДА купив комплекти мультимедійного обладнання вдвічі дорожче, ніж відділ освіти Яворівської РДА, - бізнесмен. ДОКУМЕНТ

Активісти, аналізуючи держзакупівлі, здійснені через систему Рrozorro, виявили що відділ освіти Бердичівської РДА купив три комплектт мультимедійного обладнання за 196 тис. грн, тоді як відділ освіти Яворівської РДА купив п'ять таких комплектів за 169 тис. грн.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав бізнесмен Олексій Тамразов, передає Цензор.НЕТ.

"Це непрозорро і не смішно. Наказом "МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 704 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 липня 2016 р. за № 1050/29180" - "Типовий перелік засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для кабінетів природничо-математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів" встановлено вимоги: "1.1. Комплект мультимедійного обладнання. Тип 1" Проектор+ інтеактивна дошка". Виходячи з даних, внесених у систему "Prozorro", "Відділ освіти Бердичівської Районної Державної Адміністрації" купив один такий комплект за 196 365 грн у ФОП Гарбуз Валерій Володимирович, а "Відділ освіти Яворівської районної адміністрації" купив п'ять таких комплектів за 169 000 грн у TOB "Інтер Системс". Може це жарт новорічний? Завтра зателефонуємо в Бердичів, запитаємо", - повідомив він.

Також дивіться: Всього на трьох закупівлях Інститут серця протягом місяця "наварив" 148 324 грн, - адвокат. ДОКУМЕНТ

госзакупкигосзакупки


"За підсумком, як в тому анекдоті. Віддзвонився відділ освіти Бердичівської райадміністрації. Довелося збрехати, що я з Рrozorro. Помилилися вони у звіті. Вони купили не один, а три комплекти "проектор + інтерактивний екран" згідно з тими вимогами Міносвіти за 196 тис. грн. - це по 65 тис. грн за один. І це вдвічі дорожче, ніж купив відділ освіти Яворівської РДА: п'ять за 169 тис. грн - по 33 800", - додав Тамразов пізніше.

госзакупки

Источник: https://ua.censor.net.ua/p422806
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору