EN|RU|UK
 Політика України
  15646  218

 Гройсман створює спецгрупи для контролю мінімальних зарплат у бізнесі

Одне з ключових завдань Кабміну на 2017 рік - це підвищення зарплат для українців.

Про це заявив під час першого в новому році засідання Кабміну Прем'єр-міністр Володимир Гройсман, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

За його словами, підвищення вдвічі мінімальної зарплати до 3200 грн є першими кроками для "відновлення справедливості стосовно громадян України, які працюють".


"Я хочу ще раз підтвердити і запевнити українських громадян, що уряд України, я особисто як прем'єр-міністр у 2017 році зробимо все від нас залежне для того, щоб ви відчули позитивні зміни у своєму житті. Для нас це завдання №1", - розповів Гройсман.

Прем'єр, також нагадав, що було підвищено зарплату працівникам у бюджетній сфері.

"На жаль, деякі колеги, якщо їх так можна назвати, критикують підвищення зарплати вдвічі з 1600 до 3200 грн. У мене питання: совість є у цих людей? Як можна критикувати те, що дає можливість людям, нарешті, почати отримувати зарплату, яка буде наближатися до необхідних розмірів", - обурився Гройсман.

"Я чую, що там якісь міфи поширюють щодо мінімальної зарплати. Я наголошую, що уряд ухвалив рішення, парламент його підтримав, ініціатива щодо підвищення зарплати була абсолютно усвідомленою. Я хочу запевнити, що я доб'юся, що кожен роботодавець буде належним чином оцінювати роботу найманого робітника. Нічого, якщо власник бізнесу трохи менше заробить грошей, а його працівники будуть отримувати значно більше", - заявив прем'єр.


У зв'язку з цим, Гройсман дав доручення профільному віце-прем'єр міністру Павлу Розенку, створити групи, які будуть моніторити ситуацію з нарахуванням зарплат.

"Найближчим часом ми зробимо комунікаційні можливості, щоб люди нам повідомляли конкретно, де, на якому підприємстві не виплачують зарплату, не дай Бог, або занижують, або приховують. Ми будемо дуже чітко реагувати, тому що в областях і містах буде створено спеціальні робочі групи, які перший час, будуть відслідковувати і допомагати відновлювати справедливість на місцях", - розповів Гройсман і попросив щотижня його інформувати про ситуацію з виплатою зарплат.

"Я буду інформувати країну, що, де і як відбувається з виплатами зарплат .... Ще раз хочу повторити, що ті, хто вважають, що підвищення зарплат було неправильним рішенням, у цих людей немає ні сорому, ні совісті".
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору