EN|RU|UK
 Політика України
  1875  8
Матеріали за темою:

 Найбільш поширеними видами корупційних злочинів є хабарництво, розкрадання бюджетних коштів, зловживання владою, - Держфінмоніторинг. ІНФОГРАФІКА

Державна служба фінансового моніторингу України представила результати дослідження про корупцію і відмивання грошей в Україні і підготувала практичні поради щодо боротьби з цими явищами.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Держслужби фінансового моніторингу.

Як наголошують у повідомленні "Метою цього дослідження було виявлення й узагальнення типових інструментів, способів і механізмів відмивання корупційних доходів".

У відомстві зазначають: "Найбільш поширеними видами корупційних злочинів є хабарництво, розкрадання бюджетних коштів, службове підроблення, зловживання владою".

У повідомленні зазначено: "Представлене типологічне дослідження базується на практичних фактах тісної взаємодії процесу відмивання коштів, обумовлених корупційною складовою".

У Держфінмоніторингу наголошують: "Останніми роками відбулося значне зростання резонансних справ пов'язаних із відмиванням корупційних доходів за участю осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Одночасно спостерігається процес посилення заходів боротьби з корупційними доходами на міжнародному рівні - з боку міжнародних інституцій, на регіональному рівні - з боку правоохоронних органів, державних органів і активізації заходів виявлення таких протиправних діянь фінансовими посередниками".

"Використання типологічного дослідження під час аналізу фінансових операцій, дозволить своєчасно виявляти і протидіяти відмиванню незаконних і корупційних доходів. Результатом проведеного типологічного дослідження є створення аналітичної бази для ухвалення майбутніх рішень із запобігання відмиванню доходів, отриманих від корупційних діянь усіма учасниками національної політики протидії легалізації (відмивання) доходів і фінансування тероризму", - резюмують у Держслужбі фінмоніторингу.

Повністю ознайомиться з дослідженням можна ЗА ПОСИЛАННЯМ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n422839
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3g1T0hZd1RISlJkblJIUVRCWlVGRjJPVWRITUZwaVVtb3plbEYyVGtNck1Fd3pVbXgwUjBNd1REZFNaMDVETkRCTU0xRnpkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору