EN|RU|UK
 Політика України
  19701  38

 "Я впевнений, що будь-які російські офіцери в місії ОБСЄ - це кадрові співробітники або ГРУ, або ФСБ", - генерал Кременецький

Співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі можуть бути представниками російських спецслужб або розвідки.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, таку думку висловив колишній керівник української частини Спільного центру з контролю і координації припинення вогню на Донбасі (СЦКК) генерал-майор Борис Кременецький в інтерв'ю Українській правді.

"Я впевнений, що будь-які російські офіцери в місії ОБСЄ - це кадрові співробітники або ГРУ, або ФСБ. Іншого там просто бути не може. Але вони члени місії, тому мають усі привілеї й авторитет, як спостерігачі ОБСЄ, незалежно від національності", - сказав він.

"Тому ми не можемо з формальної точки зору питати, з якої він країни. Це може бути Джон Сміт, але росіянин за національністю. Або це може бути Іван Іванов - болгарин, американець чи хто завгодно", - зазначив військовослужбовець.


"В ОБСЄ з 652 спостерігачів 39 - росіяни", - інформує він.

"Але у нас немає гарантій, що інші країни не можуть надавати інформацію. Є дуже багато колишніх офіцерів з інших країн, які свого часу навчалися в радянських військових закладах. Але якщо ми помічаємо якогось спостерігача за підозрілими справами, ми про це інформуємо. Бували такі випадки ... Тоді деякі спостерігачі просто залишали місію і їхали додому", - додав Кременецький.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n422857
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору